ایرباد جبرا الایت ۸۵ تی

ایرباد جبرا الایت ۸۵ تی با فناوری حذف نویز و رنگبندی معرفی شد

ایرباد جبرا الایت ۸۵ تی – ‌Jabra Elite 85t مجهز به فناوری حذف نویز فعال و یک کیس شارژ‌ ارائه کننده عمر باتری ۲۵ ساعته در نمایشگاه CES 2021 معرفی شد.

همانطور که جبرا وعده داده بود، این شرکت ایرباد جبرا الایت ۸۵ تی را با رنگبندی متنوع و فناوری حذف نویز فعال (ANC) به نمایشگاه CES 2021 آورده است. جبرا برای نخستین بار پاییز سال ۲۰۲۰ این ایرباد را با فناوری ANC و در چهار رنگ عرضه کرد که دو رنگ مشکی و نقره‌ای آن نیز به تازگی عرضه شده‌اند. شما از امروز می‌توانید Elite 85t را در رنگ‌های تمام مشکی، تمام خاکستری، طلایی/بژ و مسی/مشکی با قیمت ۲۳۰ دلار خریداری کنید. یک نسخه جدید مشکی/ نقره‌ای نیز هم اکنون در بازار موجود است تا جمع رنگبندی این ایرباد بی سیم به ۵ رنگ برسد.

علاوه بر قابلیت تنظیم و حذف نویز فعال توانمندتر، اندازه کوچک‌تر الایت ۸۵ تی باعث راحتی استفاده از آن می‌شود. گرچه این ایرباد به اندازه قابل توجهی بزرگ‌تر از نسخه الایت ۷۵ تی است، اما همچنان جزو ایربادهای کوچک بازار محسوب می‌شود. اپلیکیشن +Sound کمپانی جبرا نیز به شما اجازه می‌دهد وضعیت صدا را تنظیم کنید و صدا را متناسب با اولویت‌های خود سفارشی‌سازی کنید. یک کیس شارژ بی‌سیم نیز همراه این ایرباد است. هر گوشی ۵ ساعت و نیم شارژدهی (با ANC فعال) دارد، در حالی که با استفاده از کیس شارژ این شارژدهی به ۲۵ ساعت افزایش پیدا می‌کند. شاید دیر ایربادهای هم رده با این محصول کیفیت صوتی نسبتاً بالاتری را ارائه کنند، اما ایرباد Jabra Elite 85t کامل‌ترین پکیج موجود را در اختیار دارد.

قیمت ایرباد جبرا الایت ۸۵ تی

جبرا این هدفون بی‌سیم حقیقی را با قیمت ۲۳۰ دلاری به فروش می‌رساند. اگر این هزینه برای شما زیاد است، می‌توانید منتظر رونمایی از ایربادهای دیگری در نمایشگاه CES 2021 باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*