پریز برق هوشمند Lutron

پریز برق هوشمند Lutron نگرانی‌های شما را برطرف می‌کند

در جریان نمایشگاه CES 2021، از پریز برق هوشمند Lutron رونمایی شد که می‌تواند در برابر اتفاقات طبیعی همانند باران یا گرمای شدید مقامت کند.

پریز برق هوشمند Lutron به شکلی طراحی شده که باران شدید یا گرمای خورشید بر روی آن تاثیری نداشته باشد.

پریزهای برق هوشمند مخصوص خارج از خانه، این روزها بسیار محبوب شده‌اند و شرکت‌های بیشتری در حال قدم گذاشتن به این حیطه هستند. حالا شرکت Lutron که در زمینه برق فعالیت دارد، از یک پریز جدید رونمایی کرده که دارای گواهی IP65 است و می‌تواند از گرد و خاک، باران‌های شدید و برف جان سالم به در ببرد. شما حتی در آب و هوای شدید، به راحتی می‌توانید چراغ‌های جلوی خانه یا حیاط را در غروب روشن کنید و برای این کار لزومی ندارد که از خانه بیرون بیایید. این پریز در مقابل گرمای شدید (تا دمای منفی ۱۰ درجه) هم کاملا مقاومت است و شرکت سازنده آن را ضد آفتاب توصیف کرده است.

پریز برق هوشمند Lutron

کسانی که دارای اکوسیستم خانه هوشمند هستند نیز می‌توانند از پریز برق هوشمند Lutron استفاده کنند. این پریز نه تنها از یک اپلیکیشن اختصاصی بهره می‌برد، بلکه می‌توانید به وسیله الکسا یا دستیار گوگل به آن دستور دهید. زمان سنج هوشمند این پریز هم به شما کمک می‌کند تا در نور صرفه جویی شود.

این پریز که Caseta Outdoor Smart Plug نام دارد، از ماه مارس با قیمت ۸۰ دلار وارد بازار خواهد شد. قیمت این دستگاه شاید بالا باشد اما کسانی که به آن نیازمند هستند، بدون شک از پرداخت این پول پشیمان نخواهند شد، خصوصا اینکه اکثر پریزهای برق معمولی، در مقابل اتفاقات طبیعی معمولی دچار مشکل می‌شوند و حتی خطر آتش سوزی نیز وجود دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*