گوشی رولی ال جی

گوشی رولی ال جی در رویداد CES 2021 به نمایش درآمد

گوشی رولی ال جی که با پسوند Rollable شناخته می‌شود به تازگی در نمایشگاه CES 2021 نشان داده شد و به زودی نیز معرفی می‌شود.

ساخت گوشی‌های تاشو در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ثابت کرد که همچنان می‌توان به پیشرفت و ایجاد نوآوری‌های بیشتر در نوع و مدل گوشی‌های هوشمند امیدوار بود. لوح‌های لمسی که بیش از یک دهه است که در دست می‌گیریم و حال نوبت به آن رسیده تا کم کم شاهد مقداری تغییر در شکل ظاهری آن‌ها باشیم.

همانطور که اشاره شد، گوشی‌های تاشو مسیر را برای ایده‌های بیشتر باز کردند، اما مشکل این گجت‌ها در نصف شدن نمایشگر و همچنین سخت‌تر شدن راه ساخت آن‌ها است. همچنین تا کردن یک گوشی وزن و همچنین حجم آن را تقریبا دو برابر می‌کند که برای استفاده روزمره اصلا گزینه مناسبی نیست. با این وجود، اخیرا شنیده شده بود که قرار است تا شرکت‌های مختلف از جمله ال جی، روی گوشی‌هایی که مانند کاغذ رول می‌شوند کار کنند تا صنعت ساخت گوشی‌های هوشمند وارد فاز جدیدی شود.

گوشی رولی ال جی

این در حالی است که امروز و در نمایشگاه CES 2021 برای لحظاتی در کنفرانس شرکت ال جی این گوشی با پسوند Rollable (رول شونده) به نمایش درآمد اما متاسفانه اطلاعات بیشتری از آن در دسترس کاربران قرار نگرفت و فعلا تا رونمایی کامل‌تر آن باید صبر کنیم.

به هر حال اگر شایعات و اطلاعات لو رفته مربوط به این گوشی را دنبال کنید شاید با نحوه ساخت و ظاهر آن آشنا شوید. به علاوه، انتظار می‌رود که این گوشی در همین سال و طی ماه‌های آینده معرفی، و در صورت موفقیت در بازار توسط سایر شرکت‌ها مانند سامسونگ نیز تکرار شود؛ بخصوص شرکت اپل که از ساخت یک گوشی تاشو طی دو سال اخیر صرف نظر کرده و ممکن است که به سمت این تکنولوژی جدید برای نوآوری در طراحی گجت جدید خود استفاده کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*