آینه هوشمند Lumini PM

آینه هوشمند Lumini PM به سلامت پوست شما کمک می‌کند

آینه هوشمند Lumini PM با کمک هوش مصنوعی، می‌تواند مشکلات پوستی شما را تشخیص دهد و محصولات مختلفی را پیشنهاد کند.

آینه هوشمند Lumini PM به صورت اختصاصی برای سلامت پوست طراحی شده و می‌تواند بهترین جایگزین برای آینه‌های معمولی باشد.

در سال 2018 شرکتی به نام لولو لب (Lululab)، با دستگاهی به نام لومینای، وارد نمایشگاه CES شد. این سیستم از دوربین چند طیفی برای عکس‌برداری و تجزیه و تحلیل صورت استفاده می‌کرد؛ سپس هوش مصنوعی اطلاعات جمع آوری شده را به کار می‌گرفت تا مشکلات پوستی مختلفی همانند آکنه یا ملاسما را تشخیص دهد و محصولات مراقبت از پوست مرتبط با آن‌ها را پیشنهاد کند. دستگاه لومینای ایده جذابی داشت اما چیزی نبود که کسی بخواهد خریداری کند. شرکت سازنده با آگاهی از این مسئله، حالا دست به توسعه آینه هوشمند Lumini PM زده است که همان ایده سابق را به شکل مناسب‌تری عرضه می‌کند.

آینه هوشمند Lumini PM

مشابه مدل اصلی، این آینه نیز صورت شما را آنالیز می‌کند و اگر مشکلی داشته باشید، ضمن اعلام آن، راه حل‌های مختلفی هم ارائه می‌دهد. این آینه از یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی نیز بهره می‌برد که با توجه به صورت و وضعیت پوست، پیشنهادهای جالبی برای شما خواهد داشت. این نرم افزار، دارای یک بخش گفتگو هم هست که در آنجا می‌توانید مشکلات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، خصوصا کسانی که دارای پوستی نزدیک به شما هستند.

شرکت لولو لب هنوز اعلام نکرده که قیمت این آینه چه قدر خواهد بود یا از چه زمانی وارد بازار می‌شود اما به زودی اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد که آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*