ساندار بی سیم Alto R1 تی سی ال

TCL از ساندبار بی سیم Alto R1 برای تلویزیون‌های روکو تی وی رونمایی کرد

کمپانی TCL از ساندبار بی سیم Alto R1 رونمایی کرد. ساندبار جدید تی سی ال مخصوص تلویزیون‌های مجهز به سیستم عامل Roku TV این شرکت است.

دیگر نیازی نیست منتظر عرضه ساندبارهای بی‌سیم سازگار با روکو تی وی بمانید. کمپانی TCL از ساندبار بی سیم Alto R1 رونمایی کرد که مناسب استفاده با Roku TV طراحی شده است. بنابراین در حالی که کابل روکو تی وی خود را به برق زده‌اید و از آن استفاده می‌کنید، می‌توانید این ساندبار را بدون نیاز به هیچ سیم اضافه‌ای به تلویزیون خود متصل کنید. سپس ساندبار به صورت خودکار با تلویزیون همگام می‌شود و آن را شناسایی خواهد کرد.

ساندار بی سیم Alto R1 تی سی ال

درست مانند ساندبارهای سیمی مخصوص Roku TV، شما می‌توانید از ریموت کنترل تلویزیون خود برای کنترل صدای این ساندبار استفاده کنید. از مهم‌ترین مزیت‌های ساندبار شرکت TCL می‌توان به همگام‌سازی بهتر صوتی، تنظیمات آسان و به‌روزرسانی‌های نرم افزاری خودکار اشاره کرد.

تی سی ال اطلاعاتی از قیمت و زمان عرضه این محصول ارائه نکرده است و ما فقط می‌دانیم سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. در اینجا گزینه‌های سیمی جدیدی نیز وجود دارد که شامل یک مدل به نام Alto 82i مجهز به دالبی اتموس و ساب ووفر دوگانه می‌شود، در حالی که مدل Alto 8e با پیکربندی ۳.۲.۱ کانال نیز معرفی شده است. مدل اول در سه ماهه سوم امسال و مدل دوم نیز در سه ماهه دوم امسال عرضه می‌شود. سومین ساندبار سیمی TCL نیز در راه است که البته هنوز اطلاعات دقیقی از آن در دست نیست، اما گفته می‌شود مدل گران قیمت‌تری است.

ساندبار بی سیم Alto R1 تی سی ال وعده می‌دهد که کار با آن بسیار آسوده است و چالش‌هایی که در ساندبارهای دیگر وجود دارد را برطرف می‌کند. اگر از یک روکو تی وی استفاده می‌کنید، با اتصال ساندبار جدید تی سی ال به آن می‌توانید از تمام مزیت‌های اکوسیستم این کمپانی در محصولاتش بهره‌مند شوید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*