تبلت رول شونده TCL

تبلت رول شونده TCL همانند یک طومار باز می‌شود

در جریان نمایشگاه CES 2021، از طرح مفهومی تبلت رول شونده TCL رونمایی شد که دارای صفحه نمایش ۱۷ اینچی اولد با قابلیت رولی است.

تبلت رول شونده TCL با اینکه هنوز در حد یک ایده است اما جذاب به نظر می‌رسد و توانسته مورد توجه قرار بگیرد.

شرکت تی سی ال از مدتی قبل اعلام کرد که می‌خواهد دستگاه‌های رول شونده مختلفی تولید کند اما در میان آن‌ها، یک مدل بسیار بلند پروازانه وجود دارد. در جریان کنفرانس این شرکت در نمایشگاه CES 2021، از طرح مفهومی یک تبلت رول شونده رونمایی شد که دارای صفحه نمایش OLED است و به سبک زمان‌های قدیم، همانند یک طومار باز می‌شود.

با اینکه از روی تصاویر منتشر شده نمی‌توان در رابطه با کیفیت تصویر واقعی این تبلت اظهار نظر کرد اما می‌توان انتظار داشت که در بخش‌های مختلف، کارآمد باشد. برای مثال کسانی که به پیاده روی یا کوه نوردی می‌روند، می‌توانند از آن برای نگاه کردن به نقشه یا کارهای دیگر استفاده کنند. همچنین در جاهایی که به صفحه نمایش بزرگ لپ تاپ نیازمند هستید اما نمی‌خواهید آن را با خود حمل کنید، این تبلت می‌تواند بهترین جایگزین باشد.

طبق اعلام شرکت سازنده، نمایشگر این تبلت طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را به نمایش می‌گذارد و از تکنولوژی آن می‌توان در توسعه تلویزیون‌ها و نمایشگرهای رول شدنی بزرگ‌تر هم استفاده کرد.

اما اینکه چه زمانی شاهد ورود تبلت رول شونده TCL به بازار خواهیم بود یا دقیقا چه قیمتی خواهد داشت، هنوز مشخص نیست. شرکت تی سی ال نیز در این رابطه صحبت نکرده و باید دید آیا این محصولات جدید و نوآورانه در نهایت به خط تولید می‌رسند یا خیر.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. غکس روی مقاله که تخیلیه