قابلیت Galaxy Upcycling گوشی های گلکسی

استفاده مجدد از گوشی های گلکسی قدیمی با قابلیت Galaxy Upcycling

با قابلیت Galaxy Upcycling ارائه شده توسط شرکت سامسونگ می‌توانید مجددا از گوشی های گلکسی قدیمی خود برای انجام کارها استفاده کنید!

چند سال پیش بود که شرکت سامسونگ یک تکنولوژی جدید با نام Galaxy Upcycling را معرفی کرد که هدف آن، استفاده مجدد از گوشی های قدیمی سری گلکسی بود که دیگر امروزه کارایی خاصی ندارند. با این وجود با گذشت چند سال هیچ حرفی درباره آن شنیده نشد، تا اینکه امروز در نمایشگاه CES 2021 شاهد معرفی مجدد آن با همین هدف بودیم.

در کنفرانس جدید سامسونگ، اعلام شد که این قابلیت درواقع توسط یک به‌روز رسانی برای گوشی‌های قدیمی این شرکت ارسال خواهد شد که به کاربران اجازه استفاده از قابلیت‌های جدیدی را می‌دهد. برای مثال، شما می‌تواند از دستگاه قدیمی خود برای مراقبت از کودکان استفاده کنید تا هنگامی بچه در حال گریه کردن است، هشداری برای والدین او ارسال شود. نمونه دیگر استفاده از این قابلیت‌ها نیز تنظیم نور خانه است؛ برای مثال گوشی قدیمی شما می‌تواند میزان نور را تشخیص داده و آن را متناسب با زمان و تاریکی هوا به صورت اتوماتیک تنظیم کند.

قابلیت Galaxy Upcycling گوشی های گلکسی

به هر حال کاربران این روزها از گوشی‌های قدیمی خود استفاده‌های بسیاری می‌کنند؛ مانند نوشتن متن یا یادداشت و ذخیره کردن آن در فضای ابری برای استفاده در گوشی جدید، و یا استفاده از آن به عنوان یک مودم ۳G یا ۴G برای دسترسی راحت لپ تاپ به اینترنت و کلی موارد دیگر که نمی‌توان همه را نام برد. با این وجود، اینکه کمپانی بزرگی مانند سامسونگ خود حاضر شده تا به این انتخاب کاربران احترام بگذارد و برنامه‌هایی را مخصوص استفاده از گوشی‌های قدیمی ارسال کند، قابل تحسین است.

به هر حال به مانند سایر گجت‌های معرفی شده در رویداد CES 2021 هنوز مشخص نیست که این قابلیت‌های جدید دقیقا در چه زمانی برای گوشی‌های قدیمی ارسال می‌شود؛ اما با توجه به اینکه برنامه عملی کردن قابلیت Galaxy Upcycling از سال‌ها پیش شروع شده، بعید نیست که در ماه‌های آینده شاهد عرضه ویژگی‌های جالبی برای گوشی های قدیمی سری گلکسی باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. جالب شد داستان پشتیبانی جالبی بودش