سیمکارت سازمانی

سیمکارت سازمانی همراه اول محصولی جذاب برای کسب و کارهای جدید

در این مطلب قصد داریم سیمکارت سازمانی همراه اول را معرفی و مزایای استفاده از آن را بررسی کنیم و نگاهی به فروشگاه آنلاین سازمانی همراه اول و کاربردهای آن بیندازیم.

اپراتور همراه اول با ارائه سیمکارت‌های سازمانی و همچنین ارائه خدمات یکپارچه در فروشگاه سازمانی خود به نیازهای کسب‌وکارهای جدید پاسخ گفته است. سیمکارت سازمانی برای نهادها و سازمان‌ها ابزاری مفید و مهم محسوب می‌شود، چرا که کارمندان و کارکنان این مجموعه‌ها می‌توانند با استفاده از این نوع سیمکارت‌‌ها، ارتباطات بین شرکتی خود را برقرار کنند. در این مطلب قصد داریم مزایای استفاده از سیمکارت‌های سازمانی همراه اول را بررسی کنیم و همچنین نگاهی به فروشگاه آنلاین سازمانی این اپراتور و خدمات ارائه شده در آن بیندازیم.

همراه اول که پوشش شبکه گسترده‌ای را در سراسر کشور دارد، در کنار خدمات متنوعی که به مشترکان خود ارائه می‌کند، با عرضه سیمکارت‌های سازمانی دائمی و اعتباری به صورت متمرکز و یکپارچه، نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها را تامین کرده است.

کارمندان در ایجاد روابط سازمان‌ها با شرکای تجاری و مشتریانشان نقش اساسی دارند و به همین دلیل ارائه سیمکارت‌هایی با مالکیت سازمانی راهکاری موثر در جهت مدیریت و استمرار این نوع روابط است. با این راهکار، مسائلی مانند تغییر سمت یا جابه‌جایی پرسنل باعث خدشه‌دار شدن و بروز مشکل در ارتباطات سازمان‌ها نخواهد شد. علاوه بر این، کارکنان سازمان‌ها که با مشتریان خود در ارتباط هستند می‌توانند با حفظ حریم شخصی خود، شماره سیمکارت سازمانی‌شان را در اختیار مشتریانشان قرار دهند.

سیم کارت سازمانی

همچنین به منظور توسعه سرویس‌های مبتنی بر دیتا، سیمکارت سازمانی دیتای همراه اول نیز به سازمان‌ها و کارکنان آنها ارائه می‌شود. این سیمکارت‌‌ها موجب آسان‌سازی ارتباط با دستگاه‌های اندازه‌گیر، مودم‌ها، انوع سیستم‌های کنترلی و همینطور به‌کارگیری انوع برنامه‌های کاربردی سازمان که نیاز به بسترهای انتقال دیتا دارند، می‌شوند. بسته‌های سازمانی دیتا و دیگر سرویس‌های مبتنی بر دیتای همراه اول برای کسب‌وکارها روی این نوع سیمکارت‌های دیتا قابل ارائه هستند.

برای خرید سیمکارت سازمانی همراه اول باید درخواست خود را با سربرگ سازمان و مهر و امضا شده به صورت رسمی ثبت و نوع و تعداد سیمکارت‌های درخواستی را مشخص کنید. گفتنی است در خرید سیمکارت‌های سازمانی امکان انتخاب کردن شماره را نخواهید داشت و با توجه به تعداد درخواست شده، این سیمکارت‌ها به صورت سریالی و البته به صورت فعال شده در اختیار سازمان قرار می‌گیرد.

سیمکارت سازمانی همراه اول چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

 • فعال سازی و عرضه سیمکارت‌ها به صورت یکجا
 • ارائه قیمت‌های ترجیحی در خرید سیمکارت‌های سازمانی
 • امکان تخصیص شماره‌های متوالی
 • امکان تعریف و راه‌اندازی بسته های سازمانی متنوع برای مکالمه، پیامک و دیتا
 • خدمات صورت حساب سازمانی، افزایش ودیعه، تخصیص اعتبار ریالی و شارژ گروهی سازمانی و …

در سرویس تخصیص اعتبار ریالی، امکان تخصیص مبالغ مشخصی برای مصارف ارتباطی کارکنان و تجهیزات سازمان‌ها اعم از مکالمه، پیامک و دیتا فراهم شده است. با ارائه این سرویس، فرآیند پرداخت هزینه‌های ارتباطی سازمان آسان می‌شود و مزیت اصلی آن قابلیت پرداخت مبالغ مورد نیاز سازمان در یک صورتحساب برای هر نوبت استفاده از سرویس است. همچنین با سرویس تخصیص اعتبار ریالی، امکان استفاده به دفعات در یک دوره صورتحساب‌گیری و امکان پرداخت بدهی انباشته سازمان به صورت چندمرحله‌ای فراهم می‌شود و هیچ محدودیت زمانی در استفاده از مبلغ اعتبار تخصیص یافته وجود ندارد.

سرویس شارژ گروهی سازمانی نیز با هدف تسهیل فرایند شارژ سیمکارت‌های اعتباری مشتریان سازمان ارائه شده و با استفاده از آن امکان مدیریت هزینه‌های ارتباطی و صرفه‌جویی در زمان خرید شارژ از طریق یک پنل اختصاصی جهت شارژ گروهی این سیمکارت‌‌ها فراهم می‌شود. در مواردی که ارتباط مالی سیمکارت‌های ارتباطی با حساب سازمان قطع شده باشد، مدیریت هزینه‌های ارتباطی بر عهده استفاده کننده سیمکارت خواهد بود و شارژ گروهی این امکان را فراهم می‌کند که شماره دلخواه به مبالغ مورد نیاز به صورت یکجا شارژ شود. از دیگر مزایا و کاربردهای این سرویس می‌توان به امکان ارائه پنل اختصاصی مدیریت شارژ سیمکارت‌های اعتباری بر بستر اینترنت و امکان مشاهده مانده اعتبار سیمکارت‌های اعتباری اشاره کرد.

فروشگاه آنلاین سازمانی همراه اول

فروشگاه آنلاین سازمانی همراه اول، درگاهی یکپارچه برای ارائه خدمات سازمانی است. همراه اول با این طرح، صاحبان کسب‌وکارها را هدف قرار داده است؛ به خصوص سازمان‌ها و کسب‌وکارهای متوسط و کوچک که نیاز دارند در کمترین زمان ممکن سیمکارت سازمانی همراه اول را خریداری کنند و درگیر بروکراسی‌های اداری همراه اول به منظور دریافت سیمکارت یا سرویس‌های سازمانی نشوند.

سیم کارت سازمانی

در فروشگاه آنلاین سازمانی همراه اول امکان خرید محصولات و خدمات سازمانی بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم شده است. با این فروشگاه که از طریق وبسایت سازمانی همراه اول در دسترس تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گرفته نماینده سازمان می‌تواند پس از ایجاد حساب کاربری معتبر اقدام به ثبت سفارش و خرید محصولات و خدمات سازمانی به دفعات کند و محصولات خریداری شده را در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر مشتری تحویل بگیرد. همچنین در این فروشگاه امکان ارائه اطلاعات و مدارک مورد نیاز به منظور دریافت خدمت مورد نظر، مشاهده و انتخاب محصولات و خدمات، خرید و پیگیری سفارش خریداری شده برای مشتری فراهم شده است.

مزایا و کاربردهای فروشگاه سازمانی همراه اول

 • دسترسی به تمامی محصولات و خدمات سازمانی در کمترین زمان ممکن بدون انجام تشریفات و بروکراسی‌های اداری
 • ارسال رایگان محصولات خریداری شده به تمام نقاط کشور
 • امکان مشاهده، بررسی ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و قیمت محصولات و خدمات سازمانی
 • امکان ارائه اطلاعات و مدارک مورد نیاز به منظور ثبت‌نام و خرید بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • دسترسی به امکان خرید محصولات و خدمات سازمانی در هر نقطه از کشور بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • پشتیبانی ویژه همراه اول جهت رفع مشکلات احتمالی در حین ثبت سفارش و ارائه راهنمایی‌های لازم به کاربران

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

 1. واقعاً ایده جذاب و محصول بسیار باحال تولید کردند