هیئت‌ در روبیکا

رکورد ۳.۴ میلیون تماشا برای طرح پخش زنده ١٠٠٠ هیئت‌ در روبیکا ثبت شد

روز شنبه ۲۷ دی ۹۹ حدود ۱۰۰۰ هیئت‌ در روبیکا به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا به صورت پخش زنده مراسم مذهبی برگزار کردند که در مجموع رکورد ۳.۴ میلیون تماشا برای آنها به ثبت رسید.

در قالب یک پویش جدید با مشارکت پایگاه اطلاع‌رسانی عقیق امکانی برای هیئت‌ها فراهم شد تا در اپلیکیشن روبیکا مراسم‌های مذهبی خود را به صورت زنده پخش کنند. در همین راستا اپراتور همراه اول نیز با توجه به ضرورت ارائه خدمات آنلاین به محافل مذهبی در شرایط کرونایی به تمام هیئت‌هایی که در این پویش مشارکت کردند اینترنت رایگان ارائه کرد. راه‌اندازی هیئت سیار عقیق فاطمی در نقاط مختلف شهر تهران و ویژه برنامه باب‌القبله در اپلیکیشن روبیکا از سایر برنامه‌های ویژه این پویش محسوب می‌شوند.

ثبت رکورد ۳.۴ میلیون تماشا برای پخش زنده ١٠٠٠ هیئت‌ در روبیکا

روز شنبه ۲۷ دی ۹۹ حدود ۱۰۰۰ هیئت‌ در روبیکا به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به صورت پخش زنده مراسم مذهبی برگزار کردند که در مجموع رکورد ۳.۴ میلیون تماشا برای آنها به ثبت رسید. در مجموع کاربران با بیش از ٢ میلیون و ۶٢ هزار تماشای آنلاین و یک میلیون و ٣٣١ هزار تماشای آفلاین از این مراسم‌های مذهبی استقبال کردند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

 1. این آمارهای فیک از کجا میاد آخه 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
  تنها کار مفید اینا دور کردن مردم از این فرهنگ عربی بود 😂😂😂👌
  تو شهر من که حداقل ۴ میلیون نفر هست و چون کارم یجوریه که با آدمای زیادی سر و کار دارم همشون از دم دیگه به این فرهنگ عربی فحش هم دیگه میدن بماند برن حجم اینترنت رو به خاطر این هدر بدن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 2. این مطلب شما برای چه کسی مهمه!

  بهتره تکنولوژی های جدید رو مطلب کنید

  لطفا وبسایت گجت نیوز رو سالم نگه دارید

  با سپاس