الکام استارز

ششمین دوره الکام استارز با حمایت ایرانسل آغاز شد

ششمین دوره الکام استارز با حمایت اصلی ایرانسل و با حضور ایرانسل لبز در روز دوشنبه 29 دی 99 فعالیت خود را آغاز کرد. این رویداد تا 2 بهمن 99 ادامه خواهد داشت.

در روز دوشنبه 29 دی 99 ششمین دوره الکام استارز با حمایت ایرانسل و با هدف حمایت از استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوآور، مشاوره و جذب سرمایه برای آن‌ها فعالیت خود را آغاز کرد. این رویداد نوآورانه که سه بخش الکام‌پیچ، پاویون شتاب و آوردگاه سرمایه را شامل می‌شود توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به صورت حضوری و مجازی با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

جزئیات برگزاری ششمین دوره الکام استارز

ایرانسل لبز به عنوان نماینده ایرانسل در هیئت داوری الکام‌پیچ حضور فعالی خواهد داشت و تیم‌های استارت‌آپی را بررسی کرده و زمینه همکاری با تیم‌های مستعد را فراهم خواهد کرد. علاوه بر این، شتاب‌دهنده کهکشان مرکز نوآوری ایرانسل با حضور در پاویون شتاب، خدمات مشاوره‌ و آماده‌سازی تیم‌ها برای حضور در مراحل پیش‌شتاب‌دهی و شتاب‌دهی را در اختیار استارت‌آپ‌ها قرار خواهد داد. در این رویداد نوآورانه ۷۰ تیم در بخش الکام‌پیچ در حوزه‌های مختلف از ابری تا خدمات بانکی، آموزشی و توانبخشی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل با ارسال پیامی برای ششمین دوره الکام استارز از تیم‌های استارتاپی خواست تا همکاری مشترکی را با ایرانسل شروع کنند. مدیرعامل ایرانسل در این پیام عنوان کرد:

یکی از رسالت‌های ایرانسل به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران باز کردن فضا برای ایده‌های نو است و با توجه به تجربه موفق ایرانسل در سرمایه‌گذاری روی شرکت اسنپ، امیدواریم بتوانیم به شکل‌گیری و گسترش چندین اسنپ دیگر در ایران کمک کنیم. هدف‌گذاری انجام شده برای مرکز نوآوری ایرانسل، این است که هم، در حوزه نیازمندی‌های خود ایرانسل و بومی‌سازی آن فعالیت کرده و چالش‌های داخلی را حل کند و هم، بخشی برای ایجاد کسب و کار جدید و توسعۀ اشتغال در کنار کسب و کار ایرانسل ایجاد کند. بنابراین با توجه به فضایی که در الکام‌پیچ فراهم شده است، تیم‌های استارتاپی این فرصت را دارند تا با معرفی کسب‌و‌کار خود برای پنل داوری، از نظرات و تجربیات اعضای ایرانسل بهره‌مند شوند و در صورت مرتبط بودن زمینه فعالیت، با ایرانسل همکاری مشترکی را آغاز کنند.

مدیرعامل ایرانسل در ادامه پیام خود به ظرفیت مرکز نوآوری ایرانسل اشاره کرد و افزود:

مرکز نوآوری ایرانسل ظرفیت پذیرش ۱۲ تیم استارت‌آپی را در هر دوره شتاب‌دهی دارد و برگزاری شش دوره شتاب‌دهی در سه سال آینده در این مرکز برنامه ریزی شده است. ایرانسل امیدوار است با حمایت از پرورش ایده‌های جدید و سرمایه‌گذاری روی آن‌ها در راستای شکل‌دهی به کسب و کارهای نوپا و ارائه خدمات جدید و کمک به توسعه اقتصاد دیجیتال کشور، گام مؤثری را بردارد و در همین راستا با حضور ایرانسل‌لبز در بخش‌های الکام‌پیج و پاویون شتاب در ششمین دوره رویداد الکام استارز، از شرکت‌کنندگان در این رویداد حمایت خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*