نمایشگاه تراکنش ایران

راهکارهای سازمانی ایرانسل از نمایشگاه تراکنش ایران حمایت می‌کند

راهکارهای سازمانی ایرانسل به عنوان اسپانسر دیجیتال از ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران (ITE) حمایت می‌کند. این نمایشگاه در روزهای ۲۳ و ۲۴ دی ۹۹ برگزار می‌شود.

ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران (ITE) صبح روز سه شنبه ۲۳ دی ۹۹ با حضور مدیران ارشد شبکه بانکی و اقتصادی کشور همزمان به صورت حضوری و مجازی به شکل رسمی در هتل اسپیناس پالاس آغاز به کار کرد. در این رویداد تاثیر فناوری‌های دیجیتال در صنعت مالی و ظهور مدل‌های جدید کسب و کار مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اکوسیستم اقتصادی با گسترش فناوری‌های دیجیتال به سرعت در حال تغییر است و حوزه‌های بانکی و مالی نیز با وجود فناوری‌های نوین دگرگون شده‌اند؛ به گونه‌ای که اکنون اپراتورهای تلفن همراه، شرکت‌های فین‌تک و شبکه‌های دیجیتالی پرداخت به حوزه اکوسیستم دیجیتال نیز ورود پیدا کرده‌اند. اپراتور ایرانسل هم در اکوسیستم جدید صنعت بانکداری نقش خود را ایفا کرده است و با ارائه راهکار شبکه امن همراه و دیگر راهکارهای سازمانی توانسته است ارائه‌دهندگان خدمات مالی را در راستای تحول دیجیتال یاری کند.

حمایت ایرانسل از نمایشگاه تراکنش ایران

ایرانسل

اپراتور ایرانسل نیز این رویداد را به شکل زنده از پلتفرم لنز به نمایش می‌گذارد و همچنین با ارائه اینترنت و پلتفرم دانا پلاس از این رویداد حمایت می‌کند. اپراتور ایرانسل از علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا به صورت مجازی از پلتفرم لنز از این نمایشگاه دیدن کنند. نمایشگاه تراکنش ایران با حمایت دیجیتال ایرانسل در روزهای ۲۳ و ۲۴ دی ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۸ برگزار می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. احساس میکنم پولی که من بابت ابنترنت پرداخت کردم صرف چنین کارایی شده