رکورد سرعت اینترنت

ایرانسل رکورد سرعت اینترنت در ایران را شکاند

مدیرعامل ایرانسل در صفحه شخصی اینستاگرامی خود نوشت ایرانسل رکورد سرعت اینترنت در ایران را با دستیابی به سرعت بیش از ۲.۵ گیگابیت بر ثانیه در شبکه ۵G شکست.

دکتر بیژن عباسی‌آرند، مدیرعامل ایرانسل در صفحه شخصی اینستاگرامی خود با انتشار تصویری اعلام کرد ایرانسل با دستیابی به سرعت بیش از ۲.۵ گیگابیت بر ثانیه در شبکه ۵G توانست سرعت اینترنت در ایران را بشکند. گفتنی است اپراتور ایرانسل در اول مرداد ۹۹ برای نخستین بار در کشور نسل پنجم تلفن همراه را راه‌اندازی کرد و تا به امروز نیز از سه سایت ۵G ایرانسل بهره‌برداری شده است.

جزئیات شکست رکورد سرعت اینترنت توسط ایرانسل

رکورد سرعت اینترنت

مدیرعامل ایرانسل با انتشار تصویر فوق در صفحه شخصی اینستاگرامی خود از شکست رکورد سرعت اینترنت در ایران خبر داد. در ادامه بخشی از پیام دکتر بیژن عباسی‌آرند را مشاهده می‌کنید:

با تلاش بی‌وقفه همکارانم در توسعه شبکه نسل پنجم موبایل در ایران، موفق شدیم همانطور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، با ثبت سرعت بیش از ۲.۵ گیگابیت بر ثانیه، رکورد جدیدی از تست سرعت ۵G را به ثبت برسانیم‌.

این روند افزایش سرعت شبکه نسل پنجم موبایل ایرانسل در حالی از مرداد ماه امسال پیشرفت کرده است که تا پیش از این و در حضور خبرنگاران، سرعت‌ ۱.۵ گیگابیت بر ثانیه، در ساختمان مرکزی ایرانسل به ثبت رسیده بود.

ایرانسل اولین و تنها اپراتوری است که موفق به راه‌اندازی سایت‌های نسل پنجم تلفن‌همراه در کشور شده است و توسعۀ فناوری ۵G را به‌عنوان سنگ بنای اقتصاد دیجیتال در دستورکار قرار داده است.

به زودی سایت‌های جدید نسل پنجم موبایل را در نقاط دیگر تهران و همچنین شهرهای دیگر راه‌اندازی خواهیم کرد تا با تجربه سرعت‌های بالاتر در شبکه ۵G، همگام با جهان در پیشرفت‌های دنیای دیجیتال باشیم.

از تمامی سهامداران و اعضای محترم هیئت‌مدیره ایرانسل، همراهی‌های وزیر محترم ارتباطات و همکاری رگولاتوری در پیشبرد این اهداف توسعه ارتباطی کمال تشکر را دارم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. والا اینترتب همراه اول خیلی بهتره

  2. البته این سرعت برای اون بالا بالایی هاست نه مردم ایران