ایرانسل

ایرانسل موفق به دریافت لوح زرین رضایتمندی مشتری شد

اپراتور تلفن همراه ایرانسل موفق شد پس از دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، لوح زرین رضایتمندی مشتری را نیز از آن خود کند.

عصر روز چهارشنبه ۲۶ آذر ۹۹ دهمین دوره همایش سراسری مشتری‌مداری با رویکرد جهش تولید در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن در تهران توسط موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و در راستای تحقق اهداف کلان اقتصادی و نیل به خودکفایی برگزار شد. دکتر محمدحسین فرهنگی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کشوری و مسئولان اتاق ایران نیز حضور داشتند و سخنرانی کردند.

اعطای لوح زرین رضایتمندی مشتری به ایرانسل

ایرانسل

اپراتور ایرانسل موفق شد یک روز پس از دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، لوح زرین رضایتمندی مشتری را نیز در همایش سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد جهش تولید از آن خود کرد. در این همایش با اهدای لوح رضایتمندی به Irancell از این اپراتور به دلیل گام‌های مؤثری که برای رضایتمندی مشتریان برداشته است تقدیر شد.

گفتنی است لوح زرین رضایتمندی مشتری در این مراسم به دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل اعطا شد که مهندس محمدعلی مقدم، معاون ارتباط با مشتریان Irancell به نمایندگی آن را دریافت کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. من قبلاً بسته اینترنت ایرانسل می‌گرفتم ولی از وقتی جابجا شدم دیگه نمی خرم چون جایی که هستم ایرانسل اصلا آنتن نداره چه برسه به اینترنت.اصلا رضایت ندارم