فیلم ددپول 3

فیلم ددپول 3 در دنیای سینمایی مارول و با درجه سنی بزرگسال خواهد بود

رئیس کمپانی مارول، کوین فایگی تایید کرد که فیلم ددپول 3 در دنیای سینمایی مارول یا همان MCU با درجه سنی بزرگسال ساخته خواهد شد.

شاید سال 2020 چندان هم برای طرفداران کمپانی مارول و فیلم‌های مربوط به آن در MCU مطلوب نبوده باشد؛ چراکه عرضه چند فیلم و سریال مانند بیوه سیاه (Black Widow) و همچنین سریال‌های وانداویژن و همچنین فالکن و سرباز زمستان که قرار بود در پاییز سال جاری در شبکه دیزنی پلاس پخش شوند، به 2021 تاخیر خوردند.

با این وجود ظاهرا مارول قصد دارد تا در سال 2021 کمبودهای سال گذشته میلادی را برطرف کند و با خبر تایید ساخت فیلم ددپول 3 آن هم در دنیای سینمایی مارول شروع کرده است.

ددپول در میان جمع انتقام جویان؟

فیلم ددپول 3

درواقع پیش از اعلام رسمی تاریخ پخش جدید سریال وانداویژن از شبکه استریم آنلاین دیزنی پلاس بود که رئیس کمپانی مارول، کوین فایگی طی یک مصاحبه کوتاه اعلام کرد که فیلم ددپول 3 رسما در دست ساخت قرار داشته و ستاره آن، رایان رینولدز که نقش اصلی شخصیت ددپول را دارد نیز در نوشتن فیلمنامه کار را همراهی می‌کند.

همچنین به گفته وی، این فیلم با درجه سنی بزرگسال (R) عرضه خواهد شد و به زودی اطلاعات بیشتری مانند انتشار یک تریلر از آن در دسترس قرار خواهد گرفت. به هر حال، چنان که به نظر می‌رسد در سال 2021 تنها پروسه فیلمبرداری این فیلم پایان خواهد رسید و اکران آن، به احتمال بسیار بالا در سال 2022 خواهد بود. با این وجود در این مصاحبه فایگی تنها قصد داشت تا طرفداران را از ساخت یک دنباله برای سری محبوب ددپول مطمئن کند و این خبر را به آن‌ها بدهد که این شخصیت اینبار در دنیای سینمایی مارول حاضر خواهد شد!

اگر فیلم‌های MCU مانند مرد آهنی، ثور یا انتقام جویان را دنبال کرده باشید، قطعا می‌دانید که تمامی این شخصیت‌ها به نحوی به یکدیگر مرتبط بوده و در جریان یک داستان کلی به پیش می‌روند‌. با این وجود شخصیت ددپول و مردان ایکس تا پیش از خرید شرکت فاکس توسط دیزنی در این دنیای سینمایی مارول نبوده و حال حضور آن در کنار اسپایدرمن، کاپیتان مارول، سرباز زمستان و هاکای کمی عجیب به نظر می‌رسد.

فیلم ددپول 3

به هر حال ساخته شدن این فیلم در درجه سنی بزرگسال خود باعث می‌شود تا ددپول به مانند همیشه کارهایی را انجام بدهد که تنها از شخصیت ددپول برمی‌آید! اما قرار گرفتن چنین چیزی در کنار کاراکترهایی مانند ثور که تا به امروز آن‌ها را به شکل دیگری دیده بودیم، ممکن است یک تغییر بزرگ یا شاید هم سبکی جدید را در MCU آغاز کند که در آن وید ویلسون سر به سر تمامی شخصیت‌های مثبت و منفی خواهد گذاشت. البته پیش از این نیز در فیلم‌های ددپول 1 و 2 شاهد شکسته شدن دیوار چهارم و صحبت‌های مستقیم شخصیت ددپول درباره کاراکترهای دنیای سینمایی مارول مانند ثانوس و کاپیتان آمریکا بوده‌ایم؛ اما اینبار باید شاهد تقابل مستقیم آن‌ها باشیم.

همچنین بعد از کشته شدن ثانوس در فیلم Avengers: Endgame شاید در فیلم‌های آینده مارول ابرشرور بعدی که قرار است تا اینبار ددپول را هم در در مقابل خودش ببیند شناسایی کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. , فیلمی که به شدت منتظر انتشارش هستم شود