گوشی موتورولا اج اس

تصاویر و نتایج بنچمارک موتورولا اج اس منتشر شد

در آستانه رونمایی، تصاویر واقعی گوشی Motorola Edge S به بیرون درز کرد. همزمان، نتایج بنچمارک موتورولا اج اس هم منتشر شد تا از آمدن یک موبایل قدرتمند خبر بدهد.

قرار است این گوشی هوشمند در روز هفتم بهمن (۲۶ ژانویه) با تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ معرفی شود. به همین مناسبت، مدیرکل شاخه موبایل لنوو (کمپانی مادر موتورولا) کارنامه موتورولا اج اس در بنچمارک انتوتو را منتشر کرد.

بنچمارک موتورولا اج اس

بر این اساس در آزمون CPU حدود ۱۹۰ هزار امتیاز، در تست GPU بیش از ۲۹۰ هزار امتیاز، در تست حافظه بیش از ۱۰۳ هزار امتیاز و برای تجربه کاربری، حدود ۹۷ هزار امتیاز به دست آورد.

در مجموع، این امتیازات به حدود ۶۸۰ هزار می‌رسند؛ یعنی حتی بیشتر از گوشی‌هایی مانند شیائومی می ۱۰ اولترا و ویوو آیکو ۵ که مجهز به اسنپدراگون ۸۶۵ هستند. البته توجه داشته باشید که این نسخه موتورولا اج اس یک نمونه آزمایشی بود و چنین عملکردی در بنچمارک انتوتو جای تحسین دارد.

اما با انتشار تصاویری در شبکه اجتماعی ویبو، می‌توانیم طراحی آن را نیز ببینیم. روی نمایشگر کشیده‌ی دستگاه، یک حفره‌ی دوگانه برای میزبانی از دو دوربین سلفی وجود دارد. در پنل عقب هم یک ماژول دوربین چهارگانه با طراحی مربع شکل دیده می‌شود که میزبان سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*