مقایسه دوربین گلکسی اس 21 اولترا - Galaxy S21 Ultra با آیفون 12 پرو مکس

مقایسه دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا و آیفون ۱۲ پرو مکس

در این ویدیو دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا – Galaxy S21 Ultra را با قوی‌ترین گوشی حاضر شرکت اپل، آیفون ۱۲ پرو مکس مقایسه خواهیم کرد؛ کدام شرکت برنده رقابت لنزها خواهد شد؟

شکی وجود ندارد که اگر تنها ذره‌ای به دنیای گوشی‌های هوشمند علاقه داشته و اخبار مربوط به آن را دنبال کرده باشید، از معرفی رسمی و عرضه پرچمداران گلکسی اس ۲۱ مطلع شده‌اید؛ نمایندگان جدید سامسونگ که ظاهرا امسال کمی زودتر از موعد و به قصد رقابت نزدیک‌تر با آیفون در ابتدای سال میلادی ۲۰۲۱ معرفی شده‌اند.

مقایسه دوربین گلکسی اس 21 اولترا و آیفون 12 پرو مکس

امسال نیز به مانند سال گذشته، شاهد عرضه سه گوشی در سری اس ۲۱ در مدل‌های ساده، پلاس و همانطور که انتظار می‌رفت اولترا بودیم که قرار است نماینده اصلی سامسونگ برای رقابت با سایر پرچمداران بخصوص آیفون ۱۲ پرو مکس باشد. با این حال قبل از عرضه ویدیوهای مربوط به تست مقاومت و کالبد شکافی، بد نیست تا ابتدا قدرت و کیفیت دوربین این گوشی و قابلیت‌های ویژه آن را محک بزنیم؛ چراکه دوربین پرچمداران سامسونگ، معمولا از نقاط قوت آن‌ها است که هرساله سایر سازندگان را برای رقابت به چالش می‌طلبد. امسال نیز نماینده این شرکت گوشی Galaxy S21 Ultra است که آن را با آیفون ۱۲ پرو مکس مقایسه خواهیم کرد.

همچنین برای دیدن تمامی ویدیوهای مربوط به رویداد رسمی سامسونگ Galaxy S21 که به تازگی برگزار شد نیز می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

مقایسه دوربین سامسونگ گلکسی اس ۲۱ اولترا

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. اصلا معلومه که s21 ultra خیلی بهتره