بازی Resident Evil: Village

تاریخ انتشار بازی Resident Evil: Village اعلام شد + تریلر جدید

به تازگی در یک رویداد رسمی، شرکت کپکام (Capcom) تاریخ انتشار بازی Resident Evil: Village را همراه با یک تریلر از گیم پلی آن اعلام کرد.

هر زمان که صحبت از بازی‌های ترسناک به میان می‌آید، نام مجموعه قدیمی و پرطرفدار Resident Evil یا همان رزیدنت اویل بین کاربران رد و بدل می‌شود. البته با وجود سبک و پیشرفت بازی‌های این سری، ظاهرا بهتر می‌توان آن را به عنوان یک مجموعه اکشن معرفی کرد.

به هر حال هرگز نمی‌توان این مورد را نادیده گرفت که بازی‌های Resident Evil از سال‌ها پیش و در کنسول‌های مختلف معمولا با داستانی جذاب (که خود الهام بخش مجموعه‌های دیگر شده است)، طرفداران بسیاری را جذب کرده و شهرت بسیاری دارد. اما اگر عناوین این مجموعه را دنبال کرده باشید، قطعا متوجه یک تغییر سبک جالب در عنوان Resident Evil 7 شده‌اید؛ تغییری که علاوه بر اول شخص کردن آن، کمی درصد ترسناک بودن را در آن بیشتر کرد.

بازی Resident Evil: Village

گرچه طرفداران معمولا مجموعه رزیدنت اویل را با وجود زامبی‌ها، داشتن یک یار کمکی برای جلو بردن داستان و پیدا کردن اسلحه‌های مختلف می‌شناسند، اما چنان که به نظر می‌رسد پس از عرضه دو نسخه بازسازی Resident Evil 2 و 3 باز هم قرار نیست که این سری به حالت قبل برگردد و عنوان Village نیز مانند عنوان Resident Evil 7 خواهد بود.

همچنین با توجه به تریلر و اطلاعاتی که درباره داستان بازی منتشر شده، ظاهرا شما دیگر با زامبی‌ها طرف نیستید؛ وجود گرگینه‌ها و شاید جادوگرها اتفاق تازه‌ای است که در عنوان Village خواهد افتاد!

تاریخ انتشار

همراه با معرفی تریلر فوق که دقایقی از گیم پلی بازی را نیز به نمایش می‌گذارد، شرکت کپکام اعلام کرد که بازی Resident Evil: Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت (۷ می) منتشر شده و برای خرید در دسترس دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی قرار خواهد گرفت.

به علاوه، اعلام شد که همین امروز یک نسخه دمو از این عنوان نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین ارتقا بازی از نسخه نسل هشتم به نهم در کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن رایگان خواهد بود.

عنوان چند نفره جدید؟

علاوه بر عنوان Village ظاهرا به نظر می‌رسد که یک بازی جدید به نام Resident Evil: Verse نیز عرضه خواهد شد که تمرکز آن روی حالت چند نفره، با حضور شخصیت‌های مختلف در مجموعه رزیدنت اویل است. همچنین هرکس که بازی Village را خریداری کند، عنوان Vrese را هم به صورت رایگان دریافت خواهد کرد.

به هر حال گیم پلی این بازی ظاهرا به مانند بخش چند نفره Resident Evil 3 خواهد بود که باز هم در آن برخی از بازیکنان در نقش شخصیت‌های سری حاضر شده و در مقابل آن‌ها، یک نفر به عنوان Master Mind سعی می‌کند تا با بازی در نقش یک کاراکتر منفی، سایر بازیکنان را بکشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*