خانه هوشمند ایرانسل

محصولات خانه هوشمند ایرانسل عرضه شدند

محصولات خانه هوشمند ایرانسل تحت عنوان خانه هوشمند آی‌بان در راستای ارتقای کیفیت زندگی دیجیتال و هوشمند عرضه شدند.

محصولات خانه هوشمند ایرانسل تحت عنوان خانه هوشمند آی‌بان برای نخستین بار در ۲۴ خرداد ۹۹ طی مراسمی با حضور محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شدند. این محصولات با کاربرد فناوری اینترنت اشیا طراحی شده و از هم‌اکنون مشتریان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل آنها را خریداری کنند.

شرکت ایرانسل طی همکاری با شرکت دانش‌بنیان هوش و روان (هیناوا) محصولات خانه هوشمند آی‌بان را به بازار عرضه کرده و در سه بسته مختلف مدیریت خانه هوشمند، راحتی خانه هوشمند و امنیت خانه هوشمند قابل تهیه است. مشتریان برای تهیه این محصولات می‌توانند به  بخش محصولات و خدمات دیجیتال وب‌سایت ایرانسل و یا فروشگاه آنلاین ایرانسل به آدرس اینترنتی shop.irancell.ir مراجعه کنند.

نگاهی به محصولات خانه هوشمند ایرانسل

کاربران به کمک اپلیکیشن موبایل آی‌بان می‌توانند میان اجزای خانه هوشمند با اینترنت وای فای و هاب مرکزی ارتباط برقرار کرده و وسایل برقی خانه را کنترل کنند. این اپلیکیشن در کنار کنترل و نظارت برخانه، امکاناتی چون تنظیمات خودکار و برنامه‌ریزی زمانی و دستورات شرطی را نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

هاب‌مرکزی آی‌بان با اتصال به اینترنت می‌تواند امکان کنترل و مدیریت آسان سایر تجهیزات هوشمند آی‌بان را ارائه دهد. در حقیقت این هاب مرکزی یک تی‌وی‌باکس قوی محسوب می‌شود که تلویزیون کاربر را هشومند می‌کند و کاربران می‌توانند با آن مواردی چون تماشای فیلم، گوش‌دادن به موسیقی و بازی را انجام دهند.

پریز‌ هوشمند یکی دیگر از محصولات خانه هوشمند ایرانسل است که کاربر با آن می‌تواند تمام لوازم برقی پریزی نظیر چای‌ساز و تلویزیون را با گوشی خود از هر جایی حتی خارج از خانه خاموش یا روش کند. همچنین به کمک این پریز میزان مصرف برق لوازم برقی پریزی نیز قابل نظارت خواهد بود. سنسور در یا پنجره آب‌بان نیز کاربر را از عبور و مرور ناخواسته در خانه آگاه خواهد ساخت. کلیپ هوشمند نیز امکان تنظیم نور خانه و روش و خاموش کردن چراغ‌ها از راه دور یا نزدیک را برای کاربر فراهم می‌سازد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*