قابلیت Time to Walk فیتنس پلاس

پیاده‌روی با قابلیت Time to Walk فیتنس پلاس اپل جذاب‌تر می‌شود

اپل از قابلیت Time to Walk فیتنس پلاس برای اپل واچ رونمایی کرد. این یک پادکست با حضور افراد مشهور و پخش پلی لیست موسیقی محبوب آن‌ها مخصوص پیاده‌روی است.

پیاده روی یکی از فعالیت‌های محبوب در دوران همه‌گیری کرونا است و اپل نیز یک قابلیت جذاب را برای عاشقان پیاده‌روی معرفی کرده است. از همین هفته کاربرانی که از سرویس فیتنس پلاس روی اپل واچ خود استفاده می‌کنند، می‌توانند از قابلیت Time to Walk فیتنس پلاس بهره‌مند شوند. این قابلیت جدید پلی لیست‌های محبوب و گویندگی افراد مشهوری از جمله شان مندز و دالی پارتن را ارائه می‌کند. هر هفته نیز تا پایان ماه آوریل، اپیزودهای جدیدی به همراه مهمانان متفاوت منتشر خواهد شد و تمام اپیزودها نیز در اپلیکیشن Workout اپل واچ قرار خواهند گرفت.

قابلیت Time to Walk فیتنس پلاس

در هر اپیزود مهمان‌ها به خاطره‌گویی، بازگو کردن درس‌هایی که گرفته‌اند و طرز تفکر شخصی خود خواهند پرداخت. با هر روایت، تصاویری نیز روی صفحه ساعت هوشمند شما به نمایش درخواهد آمد و در هر داستان پلی لیست کوتاهی از آهنگ‌هایی که از دید مهمان برنامه انگیزه‌بخش بوده است، پرداخته خواهد شد. صاحبان اپل واچ می‌توانند با متصل کردن ایرپادز یا دیگر هدفون‌های بلوتوثی خود به اسمارت واچ خود، از این موزیک‌ها لذت ببرند. هر اپیزود بین ۲۵ تا ۴۰ دقیقه خواهد بود و به صورت خودکار داخل زبانه +Fitness در اپلیکیشن Workout قرار خواهد گرفت. زمانی که اپیزودها دانلود شد، دیگر نیازی به اتصال به اینترنت برای گوش دادن به آن‌ها نیست.

اما ایده‌ای که در پس پیاده‌سازی برنامه مخصوص زمان پیاده روی فیتنس پلاس است، پخش ترکیبی پلی لیست‌های موسیقی و پادکست مهمان محور در طول برنامه‌‌ی پیاده‌روی روزانه کاربران طی پاندمی کروناویروس است. شما هم اگر می‌خواهید از این قابلیت جذاب بهره‌مند شوید، باید صاحب یک دستگاه اپل واچ و اشتراک در سرویس فیتنس پلاس اپل باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*