بررسی بازی Hitman 3

نقد و بررسی بازی Hitman 3 ؛ پایانی برای کار مامور ۴۷

در بررسی بازی Hitman 3 با گجت نیوز همراه باشید تا تفاوت و پیشرفت‌های این عنوان جدید را با بازی Hitman 2 و ۱ مقایسه کنیم.

امروزه بازی‌های بسیاری در سبک اکشن وجود دارند که هدف کاربر در آن‌ها کشتن افراد با انواع سلاح مختلف است؛ با این ‌وجود، هنگامی که صحبت از سبک کشتن مخفیانه در بازی‌های رایانه‌ای در میان باشد، به علاوه سری Assassin’s Creed (که عناوین جدید آن البته دیگر چندان هم در سبک مخفیانه نیستند) همه نام Hitman را به خاطر خواهند آورد؛ چراکه مامور ۴۷ برایش مهم نیست که هدف مورد نظر کیست و چه فکری می‌کند، بلکه پس از عقد قرارداد قتل، تنها به سمت شخص انتخاب شده حرکت کرده و پس از مدتی کوتاه او را به شیوه خاص خود خواهد کشت!

به هر حال سری بازی Hitman از همان گذشته نیز از مجموعه‌های بزرگ و محبوبی بوده مه توسط استودیو IO Interactive ساخته شده و در عناوین مختلف عرضه شده است. همچنین در طی ۴ سال گذشته، یک سه‌گانه جدید که به عبارتی سری را ریبوت کرده است با نام‌های Hitman 1 و ۲ عرضه شده‌اند و حال نوبت به عنوان سوم رسیده تا داستان مامور ۴۷ به پایان برسد؛ اما آیا این پایان همان چیزی است که طرفداران انتظارش را داشتند؟

نقد و بررسی بازی Hitman 3

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ویدئو عالی بود

    ممنون گجت نیوز

    با سپاس