به روزرسانی شیائومی می ای 3

به روزرسانی شیائومی می ای 3 با رفع مشکلات قبلی منتشر شد

مدتی قبل آپدیت اندروید 11 برای Xiaomi Mi A3 منتشر شده بود که دارای مشکلاتی بود. اکنون جدیدترین به روزرسانی شیائومی می ای 3 با رفع مشکلات قبلی منتشر شد.

به روزرسانی شیائومی می ای 3 در این مدت دارای مشکل بوده و این گوشی دچار بدشانسی شده است. Mi A3 با اندروید One عرضه شد و برای به روزرسانی اندروید 11 چهار تلاش عظیم و ناموفق برای آن به چشم می‌خورد. اکنون بالاخره آپدیتی کامل برای می ای 3 منتشر شده که باگ‌های قبلی را ندارد.

اواخر سال گذشته میلادی بود که کاربران Mi A3 اولین به روزرسانی اندروید 11 را از طریق OTA دریافت کردند. نخستین آپدیت دارای مشکلات زیادی بود و دستگاه‌های بسیاری از افراد را دچار مشکل کرد. همین موضوع باعث شد که عرضه این به روزرسانی متوقف شود و شیائومی به کاربران وعده تعمیر دستگاه‌های آسیب دیده را به صورت رایگان بدهد. آپدیت دوم اندروید 11 که عرضه شد، دارای ویژگی‌های خوبی مانند قابلیت ضبط تصویر صفحه نمایش و وصله‌ امنیتی دسامبر 2020 اندروید بود. به روزرسانی شیائومی می ای 3

اکنون ورژن کامل و سالم به روزرسانی اندروید 11 می ای 3 را کاربران می‌توانند با شماره V12.0.4.0.RFQMIXM دریافت کنند. حجم این آپدیت 329 مگابایت است و دارای وصله امنیتی ژانویه 2021 اندروید و قابلیت ضبط صفحه نمایش است. برنامه YouTube Music نیز به عنوان یکی از برنامه‌های پیش‌فرض بارگیری خواهد شد. امیداوریم این آپدیت بر خلاف به روزرسانی‌های قبلی برای کاربران مشکلی را به وجود نیاورد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. نه بابا هنوز باگ داره اذیت میکنه