وان پلاس Nord N1 5G

وان پلاس Nord N1 5G ؛ گوشی میان‌رده بعدی کمپانی وان پلاس

نسل جدید گوشی پرچمدار وان پلاس به نام وان پلاس Nord N1 5G به زودی معرفی می‌شود. اطلاعات جدید این گوشی توسط یک افشاگر منتشر شده است.

کمپانی وان پلاس در سال گذشته میلادی سبد محصولات گوشی‌های هوشمند خودش را با معرفی یک خانواده اقتصادی جدید گسترش بخشید. این شرکت چینی اکنون در حال کار روی نسل جدید آن است و ما می‌دانیم که آن چه نام خواهد داشت.

نسل جدید خانواده وان پلاس نورد امسال معرفی می‌شود

با توجه به اطلاعات به دست آمده از طریق یک افشاگر به نام Max Jambor که همواره اطلاعات بسیار تأثیرگذاری را در مورد محصولات کمپانی وان پلاس فاش کرده است، گوشی میان‌رده جدید این کمپانی، وان پلاس Nord N1 5G نام خواهد داشت. این مدل مستقیماً جایگزین مدل نورد N10 5G و نه نسخه اصلی نورد خواهد شد. همچنین با قیمتی در حدود ۳۰۰ دلار وارد بازار ایالات متحده می‌شود.

هنوز صحبتی از مشخصات فنی این گوشی نشده است، اما به نظر می‌رسد طی هفته‌ها و ماه‌های پیش رو جزئیات خوبی را به دست خواهیم آورد. همچنین از آنجا که گوشی Nord N10 5G در ماه اکتبر معرفی شد، انتظار می‌رود مدل N1 5G هم در همین زمان (یعنی فصل پاییز) معرفی شود.

در عین حال ما می‌دانیم که کمپانی وان پلاس قصد دارد امسال از گوشی‌های پرچمدار سری وان پلاس ۹ خود نیز رونمایی کند. این خانواده شامل سه عضو به نام‌های OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro و OnePlus 9E است. گرچه رویداد معرفی این خانواده در ماه مارس (فصل بهار) برگزار می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*