شرایط فروش فوری ایران خودرو به مناسبت دهه فجر 99

شرایط فروش فوری ایران خودرو به مناسبت دهه فجر ۹۹

شرایط فروش فوری ایران خودرو به مناسبت دهه فجر ۹۹ اعلام شد. این طرح فروش از روز سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۹ آغاز می‌شود و پایان آن پنجشنبه ۱۶ بهمن است.

گروه صنعتی ایران خودرو دوازدهمین مرحله‌ی فروش فوری محصولات خود را آغاز کرده است. این طرح از روز سه شنبه ١۴ بهمن آغاز می‌شود و طی سه روز اجرا می‌شود، ایران خودرو در این دوره سه خودرو را با موعد تحویل ٩٠ روزه به فروش می‌رساند. توزیع و عرضه‌ی خودرو‌ها با همان محدودیت‌های طرح قبلی اجرا می‌شود. جزئیات محدودیت‌ها در متن بخش نامه ایران خودرو آمده است. انتخاب شدگان مرحله قبلی که نتوانستد مبلغ مورد نظر را بپردازند می‌توانند در طرح جدید شرکت کنند. متقاضیان نهایی به واسطه‌ی قرعه کشی و حداکثر تا سه روز بعد از ثبت نام مشخص می‌شوند و به این افراد سه روز مهلت داده می‌شود تا مبلغ کامل خودرو را پرداخت کنند.

شرایط فروش فوری ایران خودرو به مناسبت دهه فجر 99

تاریخ و نحوه ثبت نام طرح فروش فوری ایران خودرو فجر ۹۹

طرح فروش فوری ایران خودرو از روز سه شنبه ١۴-١١-٩٩ شروع می‌شود و تا روز پنجشنبه ١۶-١١-٩٩ ادامه خواهد داشت. حداکثر سه روز پس اتمام مهلت ثبت نام قرعه کشی دوازدهمین دوره فروش ویژه انجام می‌شود و نام افراد منتخب اعلام خواهد شد.

مرحله‌ی نخست: متقاضی از طریق وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور وارد پرتال ثبت نام خود می‌شود و خودش را انتخاب می‌کند.

مرحله‌ی دوم: باحضور مراجع نظارتی اسامی برندگان فروش فوری ایران خودرو اعلام می‌شود.

مرحله‌ی سوم: اسامی انتخاب شدگان نهایی از طریق ارسال پیامک و سایت فروش اینترنتی اعلام خواهد شد.

نکته ١: اگر در شرایط احراز متقاضی تفاوتی دیده شود ثبت نام در هر مرحله‌ای به جز تحویل خودرو باشد نامعتبر تلقی می‌شود و مبلغ پرداختی توسط مشتری به حساب ایشان برمی‌گردد و شرکت از بابت تحویل خودرو هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

نکته٢: قبل از اعلام شدن اسامی برندگان مشتری هیچ مبلغی را پرداخت نخواهد کرد و خرید چکی محصولات ایران خودرو از این طرح حذف شده است.

شرایط عمومی بخشنامه

  1. سهم هر کد ملی فقط یک خودرو است.
  2. متقاضی باید اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خود (حداقل پایه ٣) را ارائه کند.
  3. باید حداقل ۴٨ ماه از آخرین خری د(ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت ایران‌ خودرو و سایپا گذشته باشد.
  4. مطابق با مصوبات کمیته خودرو امکان صلح، نقل و انتقالات خودرو حتی به صورت وکالتی وجود ندارد.
  5. متقاضی در هنگام ثبت نام ملزم است تا شماره حساب مربوط به خود را معرفی کند و برای واریز وجه باید از کارت‌های به نام خود استفاده کند و همچنین شماره تلفن معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.
  6. متقاضیان حقوقی نمی‌توانند ثبت نام انجام بدهند.
  7. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می‌گردد باید با کدپستی و آدرس متقاضی در یک استان باشد.
  8. نمی‌توان حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی را به اشخاص ثالث انتقال داد.
  9. اگر مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه صورت نگیرد، گارانتی خودرو پس از ٣ ماه از زمان تحویل باطل میگردد و در زمان مراجعه به نمایندگی باید خودرو حداقل ١٠٠٠ کیلومتر کارکرد داشته باشد.
  10. سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک سال رهن نزد شرکت ایران خودرو باقی می‌ماند و بعد از تسویه حساب مشتری و فک رهن به مشتری تحویل داده می‌شود.

نکته ١: متقاضی که پلاک فعال نظامی داشته باشد نمی‌تواند ثبت نام انجام دهد.

نکته٢: اگر افراد فاقد گواهی نامه و یا دارای پلاک نظامی فعال در طرح فروش فوری ایران خوردو ثبت نام کنند علاوه بر اینکه ثبت نام آن‌ها نا معتبر تلقی می‌شود دیگر تا سه سال اجازه‌ی ثبت نام در طرح‌های فروش محصولات ایران خودرو را نخواهند داشت.

نکته٣: در این بخشنامه از زمان واریز مبلغ تا تحویل خودرو سود انصراف و مشارکت پرداخت نمی‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*