بازی Crash Bandicoot 4

بازی Crash Bandicoot 4 به نسل نهم وارد خواهد شد!

بنا بر اعلام رسمی، بازی Crash Bandicoot 4 برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ در کنار پلتفرم رایانه شخصی هم عرضه خواهد شد.

پس از عرضه نسخه بازسازی شده سه‌گانه اصلی Crash Bandicoot و بعد از آن Crash Bandicoot: Team Racing شرکت اکتیویژن با استودیو Toys For Bob به نتیجه رسید تا بالاخره دنباله‌ای مستقیم بر این سری قدیمی را بسازند که با نام Crash Bandicoot: It’s About Time در پاییز سال گذشته میلادی عرضه شد.

با این وجود این عنوان پلتفرمر و جذاب هنگام انتشار تنها برای کاربران کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس بود؛ درحالی که اکتیویژن به تازگی اعلام کرده که در آینده Crash Bandicoot 4 برای سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه خواهد شد.

بازی Crash Bandicoot 4 در نسل نهم و رایانه شخصی

بازی Crash Bandicoot 4

درحالی که این بازی در تاریخ ۲۲ اسفند (۱۲ مارچ) برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن ۵ و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود، کاربران پلتفرم رایانه شخصی ظاهرا باید مدت بیشتری را برای دریافت این عنوان صبر کنند. به نحوی که اکتیویژن هنوز تاریخ دقیقی را برای آن تعیین نکرده و تنها اعلام شده که این بازی از طریق Blizzard’s Battle.net در دسترس کاربران کامپیوتر قرار خواهد گرفت.

با این حال این خبر تایید شده که بازی Crash Bandicoot 4 در کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس با کیفیت ۴K و در نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. البته این مورد برای دارندگان کنسول ایکس باکس سری اس کمی متفاوت خواهد بود؛ چراکه با وجود گزینه‌ای برای فعال‌سازی کیفیت ۴K قاعدتا نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه در آن اجرا نشده و احتمالا انتظار بازدهی نرخ ۳۰ فریم را خواهیم داشت. همچنین در پلتفرم رایانه شخصی، کیفیت ۴K وجود خواهد داشت، اما میزان فریم بستگی به قدرت سیستم خواهد داشت که انتظار می‌رود در بهترین حالت، به ۱۲۰ فریم بر ثانیه ارتقا پیدا کند.

به علاوه، افرادی که نسخه نسل هشتمی بازی را در کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان به صورت دیجیتالی خریداری کرده بودند می‌توانند که نسخه جدید را در دستگاه نسل نهمی خود به صورت رایگان ارتقا بدهند. با این وجود کاربرانی که دیسک بازی Crash Bandicoot 4 را خریداری کرده‌اند، برای ارتقا نسخه بازی خود قطعا نیاز به خرید مجدد آن خواهند داشت. همچنین نکته عجیب درباره فروش نسخه جدید این بازی آنجاست که قیمت آن برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس ۵۹.۹۹ دلار و برای نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه شخصی تنها ۳۹.۹۹ دلار در نظر گرفته شده است.

پیش‌خرید نسخه‌های جدید این بازی از هم‌اکنون شروع شده و در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از نسخه کامپیوتری و تاریخ عرضه آن منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*