سیستم مورد نیاز بازی ولهایم

سیستم مورد نیاز بازی ولهایم – Valheim

بازی Valheim پدیده جدید صنعت بازی به حساب می‌آید که اخیرا در مرکز توجه قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید مشخصات فنی سیستم مورد نیاز بازی ولهایم را مطالعه کنید.

سیستم مورد نیاز بازی ولهایم کاملا ایده آل است و با یک سیستم ضعیف هم می‌توانید آن را به خوبی اجرا کنید.

در صنعت بازی، هر چند مدت یک بار، یک اثر به اصطلاح ترند می‌شود و همه گیمرها به سوی آن‌ها هجوم می‌برند. اتفاقی که برای آثاری همچون امانگ آس و فال گایز رخ داد و حالا نوبت به Valheim رسیده است. این بازی سبک بقا که هنوز در حالت دسترسی اولیه (Early access) قرار دارد، در کمتر از دو هفته، توانسته بیش از ۱ میلیون مخاطب جذب کند و می‌توان انتظار داشت که به زودی رکوردهای تازه‌ای را به نام خود ثبت نماید.

سیستم مورد نیاز بازی ولهایم

این بازی جهان باز سندباکس را به صورت ۱۰ نفره می‌توان انجام داد (البته قابلیت بازی کردن تک نفره هم وجود دارد) و در دنیایی قرار می‌گیرید که با الهام از فرهنگ وایکینگ‌ها ساخته شده است. مطابق معمول آثار سبک بقا، باید به جمع آوری منابع بپردازید، پایگاه بسازید و با هیولاهای مختلف سرسخت مبارزه کنید. در ژانری که اکثر عناوین، مخصوص بازی دوستان حرفه‌ای طراحی شده‌اند، بازی ولهایم دارای سادگی خاصی است و هر نوع گیمری می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی ولهایم

– سیستم عامل: ویندوز ۷ / ۸.۱ / ۱۰ (نسخه‌های ۶۴ بیتی)
– پردازنده: اینتل Core2 Duo E4400 @ 2.00GHz / ای ام دی A10 PRO-7800B APU
– حافظه رم: ۴ گیگابایت
– کارت گرافیک: انویدیا GeForce 6100 / GeForce GTX 500 / ای ام دی Radeon 9800 XT
– فضای هارد دیسک: ۱ گیگابایت
– دایرکت ‌ایکس: نسخه ۱۱
– کارت صدا: سازگار با دایرکت ایکس

سیستم پیشنهادی بازی Valheim

– سیستم عامل: ویندوز ۷ / ۸.۱ / ۱۰ (نسخه‌های ۶۴ بیتی)
– پردازنده: اینتل Core i5-650 @ 3.20GHz / ای ام دی Phenom II X4 940
– حافظه رم: ۸ گیگابایت
– کارت گرافیک: انویدیا GeForce GTX 970 / ای ام دی Radeon Pro Duo
– فضای هارد دیسک: ۱ گیگابایت
– دایرکت ‌ایکس: نسخه ۱۱
– کارت صدا: سازگار با دایرکت ایکس

سیستم مورد نیاز بازی ولهایم

همان طور که مشاهده کردید، سیستم مورد نیاز بازی بسیار پایین است و حتی سیستم پیشنهادی آن هم چندان بالا نیست. سازندگان بدون شک می‌توانستند گرافیک اثر را ارتقا دهند اما آن را این گونه طراحی کرده‌اند تا بتوانند مخاطبان بیشتری جذب کنند. در سوی دیگر، پس از تجربه بازی سریعا متوجه می‌شوید که سبک گرافیکی آن کاملا مناسب بوده و واقعا این عنوان نیازی به ارتقا ندارد.

بازی Valheim که اولین ساخته استودیوی سوئدی آیرون گیت (Iron Gate) است، تنها برای رایانه‌های شخصی منتشر شده و برای دسترسی به آن باید حساب کاربری استیم داشته باشید. این بازی در حال حاضر با قیمت ۱۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد اما اگر استیم شما بر روی کشورهایی همچون آرژانتین یا ترکیه قرار داشته باشد، می‌توانید آن را با قیمت بسیار پایین‌تری خریداری نمایید.