وان پلاس وان ، اولین گوشی که سیانوژن مد ۱۲ را دریافت کرد

کمپانی وان پلاس به تازگی با عرضه رام اختصاصی خود با نام OxygenOS برای گوشی One Plus One این گوشی را از سلطه سیانوژن خارج کرد.اما بر اساس گزارش های رسیده ، OxygenOS وان پلاس هنوز راه زیادی برای رقابت با کاستوم رام محبوب سیانوژن دارد.حالا تیم سیانوژن نسخه ۱۲ این کاستوم را منتشر کرده و اولین گوشی که این رام را دریافت می کند وان پلاس وان است.

سیانوژن ۱۲ تغییرات ظاهری و ویژگی های فراوانی به همراه دارد که از جمله آنها می توان به برنامه App Themer اشاره نمود. این برنامه به کاربر اجازه می دهد تا هر یک از اپلیکیشن ها را با تم مجزا اجرا کند.

کاربران گوشی های OnePlus One همچنین می توانند از بازه گسترده تم های رایگان و پولی این سیستم عامل استفاده نمایند. سیانوژن یک اپلیکیشن جدید ایمیل را در رام سیانوژن ۱۲ گنجانده که از طریق سرویس Boxer پشتیبانی شده و به کاربران امکان شخصی سازی بیشتری نسبت به اپلیکیشن های ایمیل رایج می دهد.

از دیگر ویژگی های اپلیکیشن جدید ایمیل سیانوژن می توان به ادغام چندین حساب کاربری، قابلیت مشخص نمودن رنگی خاص برای چراغ LED موبایل برای دریافت ایمیل و پشتیبانی از ارسال پیام‌های آماده اشاره نمود. اگر شما هم یکی از دارندگان گوشی های OnePlus One هستید، هم اکنون می توانید گوشی خود را به این نسخه از سیانوژن مد ارتقاء دهید.

منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*