آنر ویو 40

آنر ویو ۴۰ به همراه چهار گوشی جدید دیگر از آنر در راه هستند

باید منتظر عرضه جهانی آنر ویو ۴۰ باشیم. Honor View 40 و چهار دستگاه دیگر از آنر، موفق به دریافت گواهینامه EEC شده‌اند و به زودی روانه بازارها می‌شوند.

ماه گذشته و پس از جدا شدن آنر از هواوی، V40 به عنوان اولین دستگاه این کمپانی در چین معرفی شد. حال این دستگاه در EEC (کمیسیون اقتصادی اوراسیا) تایید شده است و به زودی باید شاهد عرضه جهانی آن باشیم. نکته جالب این است که در EEC، علاوه بر این دستگاه، چهار تلفن دیگر نیز مشاهده شده است.

دو شماره مدل HJC-LX9C و NZA-LX9 می‌توانند ورژن‌های جهانی دو گوشی باشند که گواهینامه TENAA را دریافت کرده‌اند اما به طور رسمی معرفی نشده‌اند، یعنی HJC-AN00 و NZA-AN00. طبق ادعای این منبع، اولین دستگاه هواوی نوا ۸ اس ای با تراشه‌ی Dimensity 800U خواهد بود. نام گوشی دوم هنوز مشخص نیست اما دارای یک نمایشگر ۶.۶ اینچی HD+ و دوربین سه گانه در پشت است.آنر ویو 40

شماره مدل دو گوشی دیگری که اطلاعاتی از آن منتشر شده، CHL-LX1 و NTN-LX1 است که گوشی‌های جدید این کمپانی هستند و روانه بازارهای کشورهای اوراسیا مانند روسیه، بلاروس، ارمنستان و قزاقرستان می‌شوند.

هنوز مشخصات زیادی از این دستگاه‌ها منتشر نشده است اما به نظر، به زودی شاهد عرضه جهانی آنر ویو ۴۰ و چهار دستگاه دیگر خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. امیدوارم گوشی های آنر هم از چیپست کایرین استفاده کنند چرا که معتقدم که شده کاری یک گزینه ای بسیار مناسب تر نسبت به نسخه‌های اسنپ روانی محسوب میشه و با توجه به راندمان می‌کرد چون چراغ دارم مثلاً در گوشی‌های نواهای بتی کاری ۹۸۰ واقعا عملکرد بهتری از اسنپ دراگون با ۸۴۵ داشت