نتایج تست باتری اسمارت فون LG G Pro 2

lg g pro 2 battery life

جدیدترین محصول کمپانی کره ای ال جی، فبلتی با نام G Pro 2 است که رقیبی قدرتمند در بازار به نام گلکسی نوت ۳ دارد. این فبلت دارای یک باتری ۳,۲۰۰mAh و پردازنده و چیپ ستی مشابه گلکسی نوت ۳ می باشد.

البته تفاوت هایی هم وجود دارد. جی پرو ۲ دارای صفحه نمایشی ۵.۹ اینچی فول اچ دی از نوع True IPS+ LCD است در حالیکه صفحه نمایش فبلت سامسونگ، ۵.۷ اینچی Super AMOLED است. در بخش نرم افزار هم هر دو دستگاه دارای اندروید ۴.۴ کیت کت هستند، محصول ال جی با رابط کاربری Optimus و محصول سامسونگ با رابط کاربری TouchWiz.

lg g pro 2 battery life


فبلت جدید ال جی در بخش تست مکالمه به زمان ۲۵ ساعت و ۳۷ دقیقه دست پیدا می کند. درحالیکه زمان نوت ۳ در این بخش ۱۸ ساعت و ۱۲ دقیقه می باشد. دیگر فبلت مطرح بازار یعنی HTC One max در این تست به زمان ۲۲ ساعت و ۱۳ دقیقه دست پیدا کرده است. پس نتیجه فبلت ال جی در این بخش بسیار خوب می باشد.

lg g pro 2 battery life

آزمون بعدی، تست مرور وب است که در این بخش هم محصول ال جی به نتیجه بسیار خوب دیگری دست پیدا میکند. دوام باتری این دستگاه در این بخش ۹ ساعت و ۳۱ دقیقه می باشد که باز هم مقداری بالاتر از گلکسی نوت ۳ است.

lg g pro 2 battery life

آزمون پخش ویدئو، جایی نیست که این فبلت در آن عملکرد خوبی داشته باشد. LG G Pro 2 در این بخش ۵ ساعت ۴۹ دقیقه دوام دارد. جالب اینجاست که دیگر محصول ال جی یعنی G Flex با حدود ۲۰ ساعت دوام در صدر این بخش قرار دارد. این موضوع شاید بدلیل عدم بهینه سازی این اسمارت فون در پخش ویدئو باشد.

lg g pro 2 battery life

فبلت جدید ال جی در بخش استقامت به امتیاز ۶۱ ساعت دست پیدا کرده، این بدان معنی است که در صورتی که ۱ ساعت در هر روز برای تماشای ویدئو، ۱ ساعت برای مرور وب و ۱ ساعت برای مکالمه استفاده شود، باتری دستگاه حدود ۲ روز و نیم دوام دارد.

منبع : gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*