کمپ رقابتی هوش مصنوعی

رویداد فناورانه کمپ رقابتی هوش مصنوعی با مشارکت همراه اول برگزار می‌شود

رویداد فناورانه کمپ رقابتی هوش مصنوعی با مشارکت همراه اول و با هدف حمایت از تیم‌های خلاق در این حوزه برگزار می‌شود.

رویداد فناورانه کمپ رقابتی هوش مصنوعی با هدف حمایت از تیم‌های خلاق در این حوزه برگزار می‌شود که به واسطه این رویداد تیم‌های برتر امکان تبدیل ایده خود به پروتوتایپ را به دست خواهند آورد. در این رویداد اپراتور همراه اول، هاب شهید بهشتی و پارک علم‌وفناوری دانشگاه شهید بهشتی نیز مشارکت خواهند داشت.

جزئیاتی از رویداد فناورانه کمپ رقابتی هوش مصنوعی

تیم‌ها و افراد متخصص در حوزه کسب‌وکار هوش مصنوعی بعد از ثبت‌نام در سایت استارهاب به مرحله غربالگری وارد خواهند شد و پس از آن طی یک فرآیند ۱۰ هفته‌ای در کمپ رقابتی حضور می‌یابند تا علاوه بر استفاده از آموزش‌های تخصصی و منتورینگ حرفه‌ای، ایده خود را به پروتوتایپ قابل ارائه تبدیل کنند. همچنین در پایان کمپ، تیم‌ها به واسطه یک فرایند بازی‌وار شده که شرایط بازار واقعی را شبیه‌سازی خواهد کرد، می‌توانند پروتوتایپ خود را ارائه کنند.

۵ تیم برتر فرصت دارند ضمن کسب رتبه و جایزه، در صورت دریافت امتیازات لازم تا ۴ میلیارد تومان خدمات و سرمایه دریافت کنند و وارد روند حمایت‌های تکمیلی شوند. علاوه بر این برای تیم‌های اول تا سوم جوایز نقدی به ترتیب ۲۰ میلیون تومان، ۱۳ میلیون تومان و ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

در این رویداد ۱۰ هفته‌ای به تیم‌ها به صورت رایگان خدماتی چون منتورینگ توسط مجموعه‌های خبره AI، سرویس‌های زیرساختی از جمله سرور، هاستینگ و دامین، ۵۰ ساعت آموزش عمومی کسب‌وکار و ۵۰ ساعت آموزش تخصصی حوزه‌ هوش مصنوعی و فضای فیزیکی در صورت درخواست تیم ارائه خواهد شد. علاقه‌مندان با مراجعه به سایت استارهاب به آدرس اینترنتی http://starhub.info می‌توانند اطلاعات بیشتر را کسب کرده و مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*