بهترین بازی های بهمن 99

معرفی بهترین بازی های بهمن ۹۹

با پایان یازدهمین ماه از سال ۱۳۹۹ قصد داریم تا طبق روال ماهانه، بهترین بازی های بهمن ۹۹ را طی یک ویدیو به شما کاربران عزیز معرفی کنیم.

دنیای بازی‌های ویدیویی جای بسیار عجیبی است؛ جهانی پر از هیجان و در برخی مواقع استرس، که با شروع نسل نهم و عرضه کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس، به اوج خود رسیده است.

به هر حال با پیشرفت دنیای علم و تکنولوژی، این جهان هر لحظه به واقعیت نزدیک‌تر می‌شود؛ اما نکته قابل توجه اینجاست که در گذشته، بازی‌های ویدیویی در حد همان بازی و به عبارتی سرگرمی که بیشتر مخصوص کودکان و نوجوانان بود در نظر گرفته می‌شد، ولی امروزه دیگر سن و سال برای تجربه عناوین جدید و بخصوص آنلاین فرقی نمی‌کند. به علاوه گیم و دنیای بازی‌ها دیگر یک سرگرمی پوچ تلقی نمی‌شود، بلکه این صنعت خود در حال گسترش روزافزون بوده و شغل‌های بسیاری در رابطه با آن به وجود آمده‌اند.

حال یکی از ویژگی‌های تجربه بازی‌های ویدیویی که برای امروز ما کاربرد بسیاری دارد، بدون شک زمانبر بودن آن است؛ به نحوی که ممکن است ساعت‌ها وقت خود را بدون آنکه متوجه شوید پای یک بازی بگذارید و از آن بدون خستگی لذت ببرید.

چنین وضعیتی برای شرایط کنونی ما که برای حفظ سلامتی خود و خانواده باید در خانه بنشینیم ظاهرا فوق‌العاده به نظر می‌رسد؛ به همین منظور، در گجت تی وی ما به صورت ماهانه بهترین بازی‌ها را اعلام می‌کنیم و حال قصد داریم تا در ویدیو زیر، بهترین‌های بهمن ۱۳۹۹ را در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین بازی های بهمن ۹۹