حالت گیمینگ و امکانات جدید اندروید ۱۲

اندروید ۱۲ به حالت گیمینگ و چرخش خودکار اصلاح شده مجهز می‌شود

گزارش‌ها نشان می‌دهد اندروید ۱۲ گوگل به حالت گیمینگ داخلی و قابلیت چرخش خودکار اصلاح شده مجهز خواهد شد. تصاویری از این ویژگی‌ها نیز منتشر شده است.

روز گذشته ما اطلاعات جالبی را از اندروید ۱۲ (با کدنام Snow Cone) به دست آوردیم که خبر از اضافه شدن حالت تک دستی و طراحی مجدد بسیاری از بخش‌های آن می‌دهد. اکنون توسعه دهندگان XDA به اطلاعات بیشتری از نسخه بعدی سیستم عامل گوگل نیز دست پیدا کرده‌اند که جالب توجه است. ظاهراً گوگل می‌خواهد حالت گیمینگ داخلی و قابلیت چرخش خودکار اصلاح شده را هم به اندروید بعدی اضافه کند روشنایی صفحه تنظیمات سریع را هم کاهش دهد.

تصاویر فاش شده از اندروید ۱۲

قابلیت چرخش خودکار اصلاح شده از دوربین سلفی گوشی شما برای شناسایی وقتی که دیوایس را به حالت افقی یا عمودی به دست می‌گیرید، استفاده می‌کند. در حال حاضر این قابلیت از داده‌های ترکیبی که توسط حسگرهای شتاب‌سنج و ژیروسکوپ گوشی به دست می‌آید استفاده می‌کند و اغلب در مورد جهت گرفتن گوشی شما در دست قضاوت درستی ندارد.

حالت گیمینگ اندروید ۱۲

سرویس GameManager یکی دیگر از قابلیت‌های اندروید ۱۲ است که به عنوان «یک سرویس برای مدیریت امکانات مرتبط با بازی» توصیف می‌شود. به نظر می‌رسد این سرویس از Gaming Mode API خود گوگل برای ارائه کنترل نوتیفیکیشن‌های دریافتی، تنظیمات روشنایی و صدا به بازی‌ها استفاده می‌کند که می‌تواند تجربه بازی بهتری را برای گیمرها به ارمغان بیاورد. این سرویس به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا وقتی یک بازی را اجرا می‌کنید به صورت خودکار فعال شود و احتمالاً حالت Do Not Disturb (مزاحم نشوید) را هم فعال خواهد کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های Android 12، کاهش روشنایی بخش تنظیمات سریع به عنوان یک راه پرسرعت برای کاهش روشنایی نمایشگر با مقادیر از پیش تعیین شده است. ما انتظار داریم اطلاعات بیشتری نیز طی روزهای آینده منتشر شود. اولین نسخه پیش‌نمایش اندروید ۱۲ مخصوص توسعه دهندگان فردا منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*