حافظه SSD اپیسر

حافظه SSD اپیسر مدل AS340X و AS350X ؛ انتخابی ایده‌آل برای به‌روزرسانی رایانه شما

حافظه SSD اپیسر مدل AS340X و AS350X انتخابی ایده‌آل برای به‌روزرسانی رایانه محسوب می‌شوند. در ادامه با مشخصات این حافظه‌های جدید اپیسر آشنا می‌شویم.

شرکت اپیسر تولید کننده برجسته ذخیره‌سازی دیجیتال، اخیرا تولید نسل جدید SSDهای خود شامل AS340X و AS350X را راه‌اندازی کرده است. X مخفف کلمه اکتشاف هست به علت این که این محصول در حال کشف محدودیت‌های سرعت ناشناخته می‌باشد. این دو محصول جدیدترین SSDهای اپیسر در رده میانی تا پیشرفته هستند که با استفاده از نسل جدید رابط SATA III امکان انتقال سرعت ۶ گیکابایت بر ثانیه را فراهم می‌کنند، که برای AS340X سرعت خواندن/ نوشتن را تا ۵۵۰/۵۲۰ مگابایت برثانیه و برای AS350X سرعت خواندن/ نوشتن تا ۵۶۰/۵۴۰ مگابایت بر ثانیه افزایش می‌دهد که این ارتقای سرعت به این معنی است که گیمرها و مشتریانی که خواستار نسبت‌های (رنج‌های) عالی قیمت/عملکرد هستند ، دیگر نیازی به جستجو ندارند و این عملکرد عالی، تجربه سریع راه‌اندازی را برای کاربران به همراه دارد.

مشخصات حافظه SSD اپیسر مدل AS340X و AS350X

از نظر ظرفیت ، AS340X گزینه‌های ۱۲۰ ، ۲۴۰ ، ۴۸۰ و ۹۶۰ گیگابایت را ارائه می‌دهد، در حالی که AS350X 128، ۲۵۶، ۵۱۲ گیگا بایت و ۱ ترابایت را ارائه می‌دهد که به رفع نیازهای مختلف کاربران مختلف کمک می‌کند.

به لطف نرم افزار Apacer’s SSD Utility ، کاربران می توانند تمام اطلاعات مربوط به وضعیت درایوهای خود را بدون هزینه اضافی کنترل کنند. بنابراین دو مدل جدید SSDها، دستیابی به عملکرد سریع با سرعت بالا و تجربه برتر محاسباتی را به کاربران ارائه می‌دهد به نحوی که این درایورها اولین انتخاب برای به روزرسانی رایانه‌های روی میز و یا نوت بوک هستند.

دو مدل AS340X و AS350X از فناوری الگوریتم ذخیره سازی SLC هوشمند استفاده می‌کنند و از معماری لایه‌ای پیشرفته حافظه پنهان برای بهبود عملکرد SSD استفاده می‌کنند. همچنین شامل فناوری داخلی سایش و توابع تصحیح خطا هستند. این ویژگی‌های ارزش افزوده به افزایش طول عمر SSD  کمک می‌کند و ثبات عملکرد را بهبود می‌بخشد و اطمینان حاصل می‌کند که محصول حتی پس از سال‌ها استفاده عملکرد مطلوبی را حفظ می‌کند و با سه سال ضمانت جهانی به کاربران امکان می‌دهد از هیجان سرعت با عملکرد عالی، با دوام و پایداری بهینه لذت ببرند.

شرکت اپیسر از ماژول حافظه ، SSD صنعتی و محصولات دیجیتال مصرف کننده عبور می‌کند و یک تولیدکننده پیشرو در جهان است که به طور مداوم محصولات و خدمات نوآورانه قابل اعتمادی را با تحقیق و توسعه، طراحی، ساخت و فروش را مطابق با روح نام تجاری ” دسترسی به بهترین‌ها” در خود ادغام می‌کند و به گروه مشتریان و مصرف کنندگان خود امکان ثبت، ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری داده‌های دیجیتال را در زندگی روزمره را فراهم می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*