واردات واکسن فایزر

سخنگوی گمرک شایعه واردات واکسن فایزر به ایران و تزریق به مسئولان را تکذیب کرد

سخنگوی گمرک با تکذیب شایعه واردات واکسن فایزر به ایران عنوان کرد چنین شایعه‌هایی همزمان با واردات واکسن روسی اسپوتنیک V برای چندقطبی کردن جامعه مطرح می‌شوند.

اخیرا شایعه‌هایی مربوط به واردات واکسن فایزر به ایران برای استفاده مقامات در فضای مجازی منتشر شد که حواشی زیادی را به همراه داشت. در همین رابطه کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در صفحه شخصی توییتری خود به این شایعه‌ها واکنش نشان داد و آنها را تکذیب کرد. همچنین سخنگوی گمرک ایران در صفحه شخصی خود به این موضوع پرداخت و تاکید کرد واکسن آمریکایی فایزر به ایران وارد نشده است.

تکذیب شایعه واردات واکسن فایزر به ایران

سید روح الله لطیفی، سخنگوی گمرک ایران در صفحه شخصی خود نوشت:

واکسن فایزر به کشور وارد نشده و طرح شایعاتی همزمان با ورود دومین محموله واکسن روسی با نام «اسپوتنیک V»، خود موید اهداف و چند قطبی کردن جامعه است؛ به ویژه این که رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه ورود واکسن فایزر موضع‌گیری صریحی داشته‌اند. اکنون همه کارشناسان می‌دانند که واکسن فایزر باید در دمای منفی ۷۰ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود و دارای شرایط خاص بسته‌بندی و حمل است؛ در حالی که واکسن‌های روسی وارده با هواپیمایی ماهان، در یخ خشک مخصوص و با بسته‌بندی مربوطه به کشور رسیده و تخلیه و ترخیص شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. بله.. ما هم باورمون شد….

    پس اون مقداري كه به صورت كمك هاي انسان دوستانه چندماه پيش به ايران ارسال شد كجا رفت؟؟ خر خودتون و جد آبادتونه

  2. تاالان واکسن نبود حالا که هست چرا وارد نمیکنید خو

  3. این مسعولان دوزاری کپک زده بی لیاقت باید از همون واکسن تائید نشده روسیه کمونیستی استفاده کنند ایشاالله بدرک واصل بشن تا مردم از دست شون یه نفس راحت بکشند.