ایرانسل

ایرانسل در رویداد بومی‌سازی زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات حضور خواهد داشت

ایرانسل با هدف ادامه حمایت از تولید ملی و اشتغال‌زایی در سال جهش تولید در رویداد بومی‌سازی زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات حضور خواهد داشت.

رویداد معرفی دستاوردهای بومی‌سازی زیرساخت‌های اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات طی روزهای ۳ و ۴ اسفند ۹۹ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات واقع در خیابان کارگر شمالی تهران در حال برگزاری است و اپراتور ایرانسل نیز با هدف ادامه حمایت از تولید ملی و اشتغال‌زایی در سال جهش تولید در این رویداد حضور خواهد داشت.

حضور ایرانسل در رویداد بومی‌سازی زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات

ایرانسل

اپراتور ایرانسل ضمن حضور در این رویداد، جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه مراکز داده، شبکه توزیع محتوا و خدمات ابری را نیز معرفی خواهد کرد. در حاشیه این رویداد با همکاری مرکز ملی فضای مجازی و نهادهای بخش خصوصی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همایش‌ها، نشست‌های تخصصی و میزهای گفت‌وگوی تقاضامحور میان مشتریان و عرضه‌کنندگان برگزار خواهد شد.

اپراتور ایرانسل که با هدف استفاده از توانایی و ظرفیت شرکت‌های توانمند داخلی و حمایت از سیاست‌های کلان ملی مبنی بر حمایت از تولید بومی و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و توسعه فرصت‌های کسب‌وکار در حوزه‌های مخابراتی، شامل زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، مراکز داده، شبکه و امنیت اطلاعات در حال شناسایی پیمانکاران و شرکت‌های فعال ایرانی و همکاری با آنان است، در این نمایشگاه قسمتی از ظرفیت‌های خود در زمینه‌های مورد اشاره و فرصت‌های موجود برای همکاری‌های آینده با شرکت‌های بومی توانمند و شرکت‌های دانش‌بنیان را به نمایش می‌گذارد. این اپراتور قصد دارد با حضور در میزهای گفت‌وگوی تقاضامحور، نیازمندی‌های مختلف خود در حوزه زیرساخت‌های اطلاعاتی را ارائه و پیمانکاران واجد شرایط در این زمینه را شناسایی کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*