بهترین کشورها از نظر شاخص فناوری

بهترین کشورها از نظر شاخص فناوری ؛ پرچم کره‌جنوبی در صدر و ایران در قعر

فهرست بهترین کشورها از نظر شاخص فناوری به تازگی اعلام شده و در این ویدیو نگاهی به جزئیات بیشتر این لیست خواهیم انداخت.

جهان در حال پیشرفت است و روز به روز شاهد پیشرفت تکنولوژی در زمینه‌های مختلف بیولوژیکی، مکانیکی، زیست‌شناسی و غیره هستیم. با این وجود انتشار ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ باعث شد تا رفته رفته شاهد اتفاقات بسیاری باشیم که درحالی که افراد را خانه‌نشین می‌کند، باعث پیشرفت علم و تکنولوژی برای دستیابی به اهداف بزرگ‌تر خواهد بود.

بدون شک زندگی در دوران قرنطینه به کام هیچکس پس از گذشت مدتی طولانی خوش نیست، اما دورکاری و تبدیل دنیای خارج از خانه به دنیای تمام دیجیتال امری است که با گذشت زمان شاهد تحقق خواهد هستیم و در سال گذشته به بیشترین حد طی چند دهه گذشته آن را تجربه کردیم؛ مانند کنفرانس‌های آنلاین، کلاس‌های آنلاین و همچنین شغل‌های آنلاین و دورکاری که به دلیل وجود شرایط قرنطینه و به منظور دوری از محیط‌های شلوغ کاری توسط افراد دنبال می‌شد.

با این حال همانطور که اشاره شد، قرنطینه و محدودیت‌های سال گذشته، باعث می‌شود تا کشورهای مختلف برای رفاه حال شهروندان خود دست به کار شوند و بیش از پیش به سوی پیشرفت تکنولوژی و تامین نیازهای افراد به صورت دورکاری و دیجیتال قدم بردارند. با این وجود، حال فهرست جدید کشورهای برتر از نظر شاخص فناوری از دید کارشناسان معتبر بلومبرگ منتشر شده و در آن جایگاه ابرقدرت‌های جهان در دنیای علم و تکنولوژی مشخص شده است.

بهترین کشورها از نظر شاخص فناوری

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. زنده باد کره جنوبی عزیزم
    پرچمت بالاست