اپل ایرپادز 3

اپل ایرپادز ۳ با طراحی جدید در فروردین ماه معرفی خواهد شد

اطلاعاتی از نسخه بعدی ایربادز اپل منتشر شد. بر این اساس، اپل ایرپادز ۳ – Apple Air Pods 3 با طراحی جدید در فروردین ماه معرفی خواهد شد.

حدود چند سال است که گجت‌هایی با نام ایرپادز توسط شرکت اپل تولید و عرضه می‌شوند، این ایرپادز‌ها به دلیل داشتن قابلیت TWS (صدای استریو بی‌سیم واقعی) بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند. با گذشت زمان، این گجت محبوبیت بسیار زیادی به دست آورد و همین موضوع باعث شد تا شرکت‌های بسیاری از این محصول شرکت اپل تقلید کنند. برخی دیگر از شرکت‌ها کوچک، شروع به ساخت مدل‌های ارزان‌تر (تقلبی) Air Pods اپل کردند و همانطور که می‌دانید امروزه در بازار مدل‌های بسیار ارزان‌تر این گجت وجود دارد، اما لازم به ذکر است که این گجت‌ها هم از نظر طراحی و هم از نظر صدا بسیار بی‌کیفیت هستند.

اپل ایرپادز 3

با توجه به اینکه امروزه ایرپادز‌های اپل بسیار محبوب هستند، در زمان عرضه این گجت به دلیل قیمت بسیار بالای آن‌ها و طراحی متفاوت با هدفون‌های بی‌سیم سال ۲۰۱۶، مورد تمسخر بسیاری از کاربران قرار گرفت. سپس با گذشت زمان این گجت به یکی از محبوب‌ترین محصولات شرکت اپل تبدیل شد. اپل در سال ۲۰۱۹ یک مدل از هدفون بی‌سیم خود را با نام Air Pods Pro معرفی کرد. این گجت طراحی متفاوتی با نسخه‌های قبلی داشت و همچنین گران‌تر بود، اما به دلیل وجود قابلیت جدید Noise Cancellation، این گجت نیز مورد توجه کاربران قرار گرفت.

به تازگی اطلاعاتی مبنی بر معرفی یک گجت جدید با نام اپل ایرپادز ۳ منتشر شد، همانطور که از نام این گجت مشخص است، نسخه سوم این سری خواهد بود و همچنین گفته می‌شود که Air Pods 3 از قابلیت‌های مشابه Air Pods Pro استفاده خواهد کرد، اما قیمت آن ارزان‌تر خواهد بود.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از ۵۲audio، اپل ایرپادز ۳ طراحی مشابهی با نسخه‌های قبلی خواهد داشت و همچنین گفته می‌شود که این گجت کوچک‌تر از نسخه قبلی خود خواهد بود. این بدان معنی است که اپل ایرپادز ۳ کوتاه‌تر از ایر پادز پرو خواهد بود و از کیس شارژ کوچک‌تری نیز استفاده خواهد کرد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده اپل ایرپادز ۳ از قابلیت‌های ایرپادز پرو استفاده خواهد کرد و این بدان معنی است که این گجت از قابلیت حذف صدای‌های اضافی (Noise Cancellation) و قابلیت صدای شفاف (Transparency Mode) پشتیبانی خواهد کرد.

گفته می‌شود که Air Pods 3 با قیمت مناسب‌تری مانند قیمت زمان عرضه ایرپادر سری ۲، معرفی شود و انتظار می‌رود که اپل ایرپادز ۳ در اوایل ماه مارس (فروردین) به بازار عرضه شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*