آپدیت اندروید ۱۱ برای شیائومی می ۱۰ اولترا و می ۱۰ تی لایت 5G

آپدیت اندروید ۱۱ برای شیائومی می ۱۰ اولترا و می ۱۰ تی لایت ۵G منتشر شد

آپدیت اندروید ۱۱ برای شیائومی می ۱۰ اولترا – Xiaomi Mi 10 Ultra و می ۱۰ تی لایت ۵ جی – Xiaomi Mi 10T Lite 5G منتشر شد.

اوایل ماه جاری میلادی شیائومی نسخه پایدار به‌روزرسانی اندروید ۱۱ را برای گوشی‌های Mi 10T و Mi 10T Pro منتشر کرد. اکنون نسخه Mi Lite 5G این گوشی‌ها نیز موفق شده از طریق یک کانال پایدار جهانی این به‌روزرسانی را دریافت کند. این یعنی گوشی Mi 10i 5G که همین گوشی با نامی متفاوت برای برخی بازارها است نیز می‌تواند این به‌روزرسانی را به زودی دریافت کند.

این به‌روزرسانی با نسخه V12.0.2.0.RJSMIXM در حالی که گوشی شما را به اندروید ۱۱ ارتقاء می‌دهد، نسخه رابط کاربری آن همچنان MIUI 12.0 خواهد بود. انتظار می‌رود به‌روزرسانی MIUI 12.5 نیز در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ برای این گوشی ارسال شود. این به‌روزرسانی پچ امنیتی ماه ژانویه را نیز با هدف افزایش امنیت کلی سیستم شامل می‌شود. حجم این به‌روزرسانی ۲.۵ گیگابایت است.

اندروید ۱۱ برای شیائومی می ۱۰ اولترا

سال گذشته شیائومی بهترین گوشی هوشمند ساخت خود را با نام Mi 10 Ultra رونمایی کرد. این گوشی به مناسبت دهمین سالگرد حضور شیائومی در بازار موبایل معرفی شد. این دیوایس همراه MIUI 12 و اندروید ۱۰ عرضه شد. اکنون شش ماه بعد از عرضه، این گوشی سرانجام اندروید ۱۱ را دریافت کرد.

نسخه Stable Beta این به‌روزرسانی با شماره V12.1.1.0.RJJCNXM اول فوریه منتشر شد. اکنون این نسخه به عنوان یک نسخه پایدار نهایی برای تمام کاربران منتشر شده است. Stable Beta نسخه‌ای از به‌روزرسانی‌های اندروید برای تعداد محدودی کاربر جهت آزمایش و گزارش باگ‌های موجود است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*