همراه اول

همراه اول با محوریت ۵G در نمایشگاه ایران‌تلکام حضور پیدا می‌کند

بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌تلکام از سه شنبه ۵ اسفند ۹۹ به مدت ۴ روز برگزار می‌شود و اپراتور همراه اول نیز با محوریت ۵G در آن حضور پیدا خواهد کرد.

بیست‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران‌تلکام ۲۰۲۱) از روز سه شنبه ۵ اسفند ۹۹ (بازه زمانی ۹ تا ۱۷) فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز خواهد کرد و تا جمعه ۸ اسفند ۹۹ ادامه خواهد داشت. اپراتور همراه اول نیز در این نمایشگاه با شعار «لحظه‌ها به سرعت ۵G می‌رسد» و چشم‌انداز دیجیتالی‌سازی به رونمایی و معرفی آخرین دستاوردهای فناورانه، دیجیتال و سازمانی خود خواهد پرداخت. همراه اول در سالن ۲۷ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

جزئیات حضور همراه اول در ایران‌تلکام

همراه اول با حضور در این رویداد علاوه بر اینکه آخرین دستاوردهای خود را در حوزه تکنولوژی ارتباطات سیار و بسترهای فناورانه مدرن را ارائه خواهد داد، راهکارهای سازمانی (B2B) و پلتفرم‌های دیجیتال خود را نیز به نمایش خواهد گذاشت. گروه همراه اول در این رویداد بین‌المللی دموی ربات نسل پنجم، API Console با رویکرد توجه به کسب‌وکارهای هوشمند، معرفی آخرین محصولات و سرویس‌های سوپراپ روبیکا، سرویس‌های سازمانی همراه اول با نگاه بر گسترش شبکه شرکای تجاری، سرویس‌ها و تجهیزات بومی مورد حمایت اپراتور اول تلفن همراه و «قدامات حمایت‌گرانه از کسب‌وکارهای نوپا‌ را عرضه خواهد کرد. همچنین پلتفرم شاد نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

گفتنی است همزمان با شروع این نمایشگاه برای اولین بار همراه اول سایت نسل پنجم نمایشگاه بین‌المللی تهران را راه‌اندازی کرده و فرصت تست سرعت ۵G و برخی سرویس‌های مبتنی بر این فناوری در اختیار بازدیدکنندگان نمایشگاهی به شکل عمومی قرار خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*