سایت 5G همراه اول

دو سایت ۵G همراه اول امروز در مشهد افتتاح می‌شود

دو سایت ۵G همراه اول با مصارف عمومی و تجاری امروز ۴ اسفند ۹۹ در سالروز میلاد امام جواد(ع) طی مراسمی در مشهد راه‌اندازی خواهند شد.

اپراتور همراه اول قصد دارد امروز دوشنبه ۴ اسفند ۹۹ همزمان با میلاد باسعادت امام محمد تقی(ع) نخستین سایت ۵G خود را با مصارف عمومی و تجاری در جوار حرم رضوی افتتاح کند. در این مراسم استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال شرق و جمعی از مدیران همراه اول و مخابرات ایران حضور خواهند داشت.

راه‌اندازی دو سایت ۵G همراه اول در مشهد

امروز دو سایت ۵G همراه اول واقع در «شهرداری منطقه ثامن» مشرف به حرم رضوی و «کارخانه نوآوری» مشهد افتتاح می‌شود و این مناطق تحت پوشش فناوری اینترنت پرسرعت ۵G همراه اول قرار خواهند گرفت. با افتتاح این دو سایت، مشترکان همراه اول دارای موبایل ۵G قادر خواهند بود در نقاط تحت پوشش از جدیدترین و سریع‌ترین اینترنت جهان بهره‌مند شوند. علاوه بر این سایر مشترکان که گوشی ۵G ندارند نیز می‌توانند با مودم و سرویس وای‌فای از این فناوری استفاده کنند.

اپراتور همراه اول از سال ۹۵ کار روی فناوری ۵G در ایران را شروع کرده و به کمک توان داخلی شامل تیم‌های فنی اپراتور و شرکت‌های داخلی فرایند بومی کردن این فناوری را انجام داده است. در همین راستا راه‌اندازی تجاری و عمومی سایت‌های ۵G این اپراتور به دلیل توجه ویژه به تمرکززدایی و عدالت ارتباطی از مشهد مقدس آغاز می‌شود. اپراتور همراه اول قصد دارد طی روزهای آتی نقاط بیشتری در کشور را تحت پوشش ۵G قرار دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*