محدوده قیمت تیگو 7 پرو (پلاس) و تیگو 8

محدوده قیمت تیگو ۷ پرو (پلاس) و تیگو ۸ برای حضور در بازار ایران مشخص شد

شرکت مدیران خودرو به تازگی محدوده قیمت تیگو ۷ پرو و تیگو ۸ را مشخص کرده است. ما در این مقاله توضیحاتی را در رابطه با این دو خودرو می‌دهیم.

شرکت مدیران خودرو در هفته‌های گذشته کلینیک‌های ارزشیابی تیگو ۷ پرو و تیگو ۸ را برگزار کرده است، هدف از برگزاری این کلینیک‌ها مشخص شدن محدوده قیمت تیگو ۷ پرو (پلاس) و تیگو ۸ بوده است.

مسائل مربوط به تحریم باعث شده تا محصولات جدید چری با نشان ام وی ام (MVM) به بازار ایران وارد شوند و در ماه‌های اخیر نیز خودروهایی مانند تیگو ۵، تیگو ۷، آریزو ۵ و آریزو ۶ بدون نام و نشان چری در خط تولید این شرکت مونتاژ شده‌اند.

مدیران خودرو قصد دارد تا در سال ۱۴۰۰ از خودروهایی مانند تیگو ۷ پرو (پلاس) ، تیگو ۸ (نسخه جدید) و X22 فیس لیفت رونمایی کند. به همین خاطر در هفته‌های اخیر کلینیک‌های ارزشیابی مختلفی با حضور کارشناسان و نمایندگان صنعت خودرو با هدف مشخص شدن محدوده قیمت این خودروها برگزار شده است.

محدوده قیمت تیگو ۷ پرو و تیگو ۸

در حال حاضر منابع آگاه مدعی شده‌اند که در صورت ثبات بازار ارز و فرآیند تولید خودروها، مدیران خودرو تیگو ۸ را در محدوده قیمت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری خواهد کرد. همچنین قیمت تیگو ۷ پرو که قرار است در ایران با نام تیگو ۷ پلاس عرضه شود در محدوده یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود

طی هفته‌های اخیر تصاویری منتشره شده که خبر از شروع تست‌های فنی تیگو ۷ پرو در ایران و همچنین رسیدن تیگو ۸ جدید به انبارهای مدیران خودرو می‌دهد. مدیران این شرکت قصد دارند تا این کراس اوورهای لوکس و جدید خود را تا پایان سال ۱۳۹۹ به رسانه‌ها معرفی کنند و در نیمه اول سال ۱۴۰۰ از آن‌ها رونمایی کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*