ایرانسل

وزیر ارتباطات از غرفه ایرانسل در رویداد بومی‌سازی زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات بازدید کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه اپراتور ایرانسل در رویداد بومی‌سازی زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات بازدید کرد.

رویداد بومی‌سازی زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات در روزهای ۳ و ۴ اسفند ۹۹ در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد و اپراتور ایرانسل با هدف ادامه حمایت از تولید ملی و اشتغال‌زایی در سال جهش تولید در این رویداد شرکت کرد و در آن به معرفی آخرین دستاوردهای خود در زمینه مراکز داده، شبکه توزیع محتوا و خدمات ابری پرداخت.

بازدید وزیر ارتباطات از غرفه ایرانسل در این رویداد

مهندس محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه ایرانسل در این رویداد بازدید کرد و با آخرین اقدامات ایرانسل در حوزه حمایت از تولید ملی، از جمله راه‌اندازی سامانه مناقصه‌های الکترونیکی ایرانسل آشنا شد. آذری جهرمی این اقدامات ایرانسل را مثبت ارزیابی کرد. سامانه مناقصه‌های الکترونیکی ایرانسل به نشانی sourcing.irancell.ir به تازگی با هدف ارائه نیازمندی‌های ایرانسل در حوزه‌های مختلف و شناسایی پیمانکاران و تأمین‌کنندگان ایرانی دارای صلاحیت آغاز به کار کرده است.

در حاشیه این رویداد با همکاری مرکز ملی فضای مجازی و نهادهای بخش خصوصی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همایش‌ها و نشست‌های تخصصی و میزهای گفت‌وگوی تقاضامحور میان مشتریان و عرضه‌کنندگان برگزار گردید. همچنین اپراتور ایرانسل که با هدف بهره‌مندی از توانایی و ظرفیت شرکت‌های توانمند داخلی و حمایت از سیاست‌های کلان ملی مبنی بر حمایت از تولید بومی و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و توسعه فرصت‌های کسب‌وکار در حوزه‌های مخابراتی، شامل زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، مراکز داده، شبکه و امنیت اطلاعات در حال شناسایی پیمانکاران و شرکت‌های فعال ایرانی و همکاری با آنان است، در این نمایشگاه بخشی از ظرفیت‌های خود در حوزه‌های مورد اشاره و فرصت‌های موجود برای همکاری‌های آینده با شرکت‌های بومی توانمند و شرکت‌های دانش‌بنیان را معرفی کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*