گوشی نوبیا رد مجیک 6

گوشی نوبیا رد مجیک ۶ تنها در ۵ دقیقه ۵۰ درصد شارژ می‌شود

گوشی نوبیا رد مجیک ۶ – Nubia Red Magic 6 به لطف شارژر ۱۲۰ واتی خود تنها در ۵ دقیقه ۵۰ درصد شارژ می‌شود.

همانطور که می‌دانید گوشی نوبیا رد مجیک ۶ یک گوشی گیمینگ بوده و در تاریخ ۴ مارس (۱۴ اسفند) عرضه خواهد شد، انتظار می‌رود که این سری شامل یک مدل Pro نیز باشد. همچنین تایید شده است که این گوشی از شارژر سریع ۱۲۰ واتی پشتیبانی خواهد کرد.

امروز مدیر عامل این شرکت یعنی Ni Fei تایید کرده که این گوشی با شارژر درون جعبه عرضه خواهد شد و این شارژر می‌تواند باتری این گوشی را در مدت زمان ۵ دقیقه حدود ۵۰ درصد شارژر کند.

گوشی نوبیا رد مجیک 6

مدیر عامل این شرکت تایید کرد این گوشی با شارژر درون جعبه عرضه خواهد شد و این موضوع برخلاف عملکرد شرکت‌های دیگری مانند اپل، سامسونگ واست، زیرا همانطور که می‌دانید این شرکت‌ها شارژر را از جعبه دستگاه حذف کرده‌اند. همچنین تایید شده است که این شارژر ۱۲۰ واتی بسیار سبک و کوچک خواهد بود و علاوه بر آداپتور یک کابل شارژ USb-C نیز در جعبه گوشی نوبیا رد مجیک ۶ وجود خواهد داشت.

با توجه به گفته‌های مدیر عامل این شرکت، استفاده از شارژر ۱۲۰ واتی باعث گرم شدن دستگاه و خراب شدن باتری نمی‌شود. همچنین، طراحی این گوشی به گونه‌ای است که یک قاب تقویت شده برای باتری وجود دارد. بنابراین حتی در صورت عدم عملکرد آن، باقی قسمت‌های داخلی گوشی سالم باقی می‌مانند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*