جیلی KX11

جیلی KX11 معرفی شد؛ با کراس اوور جدید Geely آشنا شوید

جیلی KX11 معرفی شد. کراس اوور جدید Geely بر پایه پلتفرمی مشابه محصولات ولوو نظیر ولوو XC40 ساخته شده است. در ادامه با مشخصات این کراس اوور چینی آشنا می‌شویم.

شرکت چینی جیلی که طی سال گذشته تیزرهای مختلفی از کراس اوور جدید خود منتشر کرده بود، اکنون از جیلی KX11 پرده برداشت. البته این خودرو در فروردین ۹۹ به صورت رسمی در نمایشگاه خودرو شانگهای چین به معرض نمایش درخواهد آمد. شرکت جیلی قصد دارد محصول جدید خود را در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند.

مشخصات جیلی KX11

جیلی KX11

در نمای جلوی جیلی KX11 شاهد یک جلوپنجره بزرگ و چراغ‌های ساده‌ای هستیم که ترکیب آنها نمایی مشابه کراس‌اوورهای ولوو را ایجاد می‌کنند. در داخل چراغ‌های این خودرو نیز دی‌لایت‌های LED قرار دارند.

طراحان در نمای جانبی نیز خط شانه برجسته‌ای را در دورتادور خودرو قرار داده‌اند. شیب ملایم سقف در بخش انتهایی به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌های طراحی این بخش محسوب می‌شود.

جیلی KX11

در بخش عقب جیلی KX11 نیز سپری با خروجی‌های هوا و تریم کرومی شیک به چشم می‌خورد. همچنین در این بخش شاهد چراغ‌های باریک متصل به هم، شیشه شیب‌دار عقب و اسپویلر روی سقف هستیم که ترکیب آنها نمای جذابی را برای این کراس اوور چینی به وجود آورده است.

جیلی KX11

کابین کراس اوور جدید جیلی بسیار مدرن به نظر می‌رسد که قسمت شیشه‌ای بزرگ و عریض روی داشبورد یکی از نکات برجسته آن محسوب می‌شود. در این بخش دو نمایشگر یکی برای سیستم اطلاعاتی سرگرمی و دیگری برای سرنشین جلو در نظر گرفته شده است. یک نمایشگر سوم نیز به عنوان صفحه آمپر در مقابل راننده قرار دارد.

شرکت جیلی اعلام کرد محصول جدید خود را روی پلتفرم CMA ولوو طراحی کرده که از این پلتفرم در در پولستار ۲ و ولوو XC40 نیز استفاده شده است. این خودرو از یک موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر توربو بهره خواهد برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۲۳۵ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتن‌متر را تولید کند. برای این خودرو نسخه پلاگین هیبریدی نیز عرضه می‌شود که متشکل از یک موتور ۱.۵ لیتری ۳ سیلندر توربو با یک موتور الکتریکی است. قدرت تولیدی آن نیز ۲۲۵ اسب بخار و گشتاور آن هم ۴۱۵ نیوتن‌متر خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*