قیمت پیامک

قیمت پیامک با تصویب مجلس در سال آینده افزایش می‌یابد

طبق مصوبه جدید نمایندگان مجلس، قیمت پیامک در سال آینده افزایش پیدا می‌کند. اپراتورها طبق این طرح در سال 1400 علاوه بر نرخ هر پیامک، مبلغ 10 ریال از مشترکان دریافت خواهند کرد.

نمایندگان مجلس در جلسه علنی عصر روز سه شنبه 5 اسفند 99 در ادامه بررسی جزئیات بودجه 1400 در بخش درآمد بند (ی) تبصره 6 ماده واحده این لایحه را تصویب کردند که طبق آن قیمت پیامک در سال آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

جزئیات افزایش قیمت پیامک در سال آینده

بر اساس مصوبه جدید مجلس، اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات مخابراتی می‌بایست ضمن قیمت هر پیامک مبلغ ۱۰ ریال از استفاده‌کنندگان این خدمات دریافت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل کشور واریز کنند. همچنین حق‌الامتیاز و حق‌السهم دولت از اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات مخابراتی به میزان ۱۰% افزایش پیدا کرده و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل واریز خواهد شد.

احمد امیرآبادی، فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس نیز در این رابطه اعلام کرد کمیسیون تلفیق اصلاحیه‌ای داده که بر اساس آن اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات، اجازه افزایش تعرفه اینترنتی مصرفی را در سال 1400 نخواهند داشت. امروز وزیر ارتباطات و معاونان وی از افزایش قیمت اینترنت در سال آینده با مصوبه کمیسیون تلفیق خبر داده بودند که مجتبی رضاخواه، عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه مجلس این موضوع را تکذیب کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*