سایت جدید 5G همراه اول

سایت جدید ۵G همراه اول فردا در تهران افتتاح می‌شود

سایت جدید ۵G همراه اول در راستای تحقق رویای دیجیتال فردا یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹ در برج ستاره ونک تهران افتتاح خواهد شد.

اپراتور همراه اول پس از این که در تاریخ ۴ اسفند ۹۹ دو سایت ۵G خود را در دو نقطه از شهر مشهد مقدس به صورت Outdoor راه‌اندازی کرد، اکنون قصد دارد سایت جدید ۵G خود را طی مراسمی در تاریخ یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹ در برج ستاره ونک تهران افتتاح کند.

جزئیات راه‌اندازی سایت جدید ۵G همراه اول

مراسم افتتاح سایت جدید ۵G همراه اول به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور تعداد محدودی از مدیران ارشد شرکت ارتباطات ارتباطات سیار ایران، کارشناسان حوزه ارتباطات و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد. همچنین این مراسم از کانال همراه اول در اپلیکیشن روبیکا به صورت زنده و از لینک https://go.rubika.ir/mci پخش می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت آنلاین این مراسم را تماشا کنند.

مشترکان اپراتور همراه اول که از گوشی ۵G بهره می‌برند، با افتتاح سایت‌های ۵G این اپراتور می‌توانند از جدیدترین و سریع‌ترین اینترنت جهان استفاده کنند. علاوه بر این، سایر مشترکان نیز که به گوشی ۵G دسترسی ندارند از طریق مودم و سرویس وای فای قادرند از این سرویس بهره‌مند شوند. گفتنی است همراه اول از سال ۹۵ در مسیر تعالی و در راستای تحقق رویای دیجیتال فرایند بومی کردن شبکه نسل پنجم تلفن همراه را آغاز کرده و اخیر نیز موفق به راه‌اندازی دو سایت ۵G در دو نقطه شهر مشهد شد. این اپراتور قصد دارد این فناوری را به زودی در سایر نقاط کشور نیز راه‌اندازی کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*