تعرفه ارائه خدمات موبایل

تصویب تعرفه جدید ارائه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان

کمیسیون تنظیم مقررات به‌تازگی تعرفه ارائه خدمات موبایل را تصویب کرده است. در ادامه جزئیات مقدار هزینه‌ها در دفاتر پیشخوان را بررسی می‌کنیم.

کمیسیون تنظیم مقررات طی جلسه شماره ۳۱۲ خود تعرفه ارائه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان خدمات دولت را به  تصویب رساند. در این مصوبه سقف تعرفه ارائه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان دولت، دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی و دفاتر فروش و خدمات حضور دارندگان پروانه ارائه خدمات موبایل مشخص شده است.

طبق این مصوبه دارندگان پروانه ارائه خدمات تلفن همراه مکلف هستند مطابق با جدول فوق به جز ردیف‌های ۹ و ۱۵ بقیه خدمات را روی تمامی سامانه‌های فروش خود مانند بسترهای کد خدمات دستوری، پیامک، اپلیکیشن و پورتال به شکل آنلاین و الکترونیکی و بدون دریافت هرگونه اعم از سهم دفاتر و دارنده پروانه ارائه کنند. در صورتی که ارائه خدمات مستلزم هزینه‌های قانونی دیگر باشد، به واسطه تأیید سازمان تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی از مشترک اخذ می‌شود.

جزئیات مصوبه جدید تعرفه ارائه خدمات موبایل

تعرفه ارائه خدمات موبایل تعرفه ارائه خدمات موبایل

  • دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر خدمات ICT روستایی نباید در ارائه خدمات مربوط به دارندگان پروانه طرف قرارداد خود تبعیض قائل شوند.
  • هیچ‌کدام از دارندگان پروانه ارائه خدمات موبایل نباید دفاتر پیشخوان را مجبور به خدمت ندادن به سایر دارندگان پروانه کنند.
  • دارندگان پروانه ارائه خدمات تلفن همراه وظیفه دارند تا تعرفه‌های موضوع این مصوبه را در پرتال، دفاتر فروش و خدمات حضوری خود اطلاع‌رسانی کنند، همچنین دفاتر پیشخوان دولت موظف هستند موضوع این مصوبه را در محل دفتر و در معرض دید مشترکان نصب کند.
  • همچنین دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی برای ارائه خدمات این مصوبه باید الزامات مصوبه قبلی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات شماره ۲۸۹ را رعایت کنند.
  • از تاریخ ابلاغ این مصوبه، تعرفه قبلی تلفن ثابت قابل ارائه در دفاتر پیشخوان مصوبه ۲۰۵، اعتبار خود را از دست خواهد داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*