گوگل کروم 89

گوگل کروم ۸۹ با افزایش سرعت بارگذاری صفحات برای اندروید منتشر شد

گوگل کروم ۸۹ – Google Chrome 89 برای پلتفرم اندروید منتشر شد. گوگل ادعا می‌کند این نسخه در بارگذاری صفحات وب سریع‌تر عمل می‌کند.

شرکت گوگل نسخه جدید مرورگر Chrome را همراه با مدیریت حافظه بهبود یافته منتشر کرد که به کروم کمک می‌کند ۱۳ درصد سریع‌تر از گذشته صفحات را باز کند. تب‌های “Freeze-dried” یا همان تب‌های نسخه قبلی که وقتی مرورگر را ترک می‌کردید و مجدداً بازمی‌گشتید بارگذاری می‌شدند، اکنون به صورت یک نسخه کاملاً سبک وزن، هم اندازه اسکرین شاتی که امکان اسکرول، زوم و لمس لینک‌ها را ارائه می‌کند، ذخیره می‌شوند.

گوگل توضیح می‌دهد که این قابلیت به شما کمک می‌کند احساس واکنش‌پذیری بیشتری را از طرف مرورگر حس کنید، در حالی که عملاً صفحات وب در پس زمینه بارگذاری می‌شوند.

علاوه بر این، در گوگل کروم ۸۹ که برای پلتفرم اندروید منتشر شده، استفاده از ظرفیت رم گوشی نیز بهبود پیدا کرده، میزان کرش‌ها کمتر شده و سرعت راه اندازی مرورگر نیز تا ۷.۵ درصد سریع‌تر شده است. گوگل می‌گوید عملکرد پردازشی کروم در این نسخه ۲۲ درصد بهتر شده، در حالی که ۸ درصد در رندر و ۳ درصد در عملکرد گرافیکی آن نیز بهبود حاصل شده است.

جزئیات جدید نسخه ۶۴ بیتی گوگل کروم اندروید

در مورد نسخه ۶۴ بیتی مرورگر گوگل کروم اندروید نیز توضیحاتی ارائه شده است. گوشی شما برای اجرای این نسخه باید اندروید ۱۰ را اجرا کند و حداقل ۸ گیگابایت رم را در اختیار داشته باشد. این نسخه ۶۴ بیتی می‌تواند ۸.۵ درصد در بارگذاری صفحات وب سریع‌تر عمل کند، ۲۸ درصد پیمایش روان‌تر در صفحه را ارائه کرده و تأخیر ورودی کمتری داشته باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*