هیوندای توسان 2022

مشخصات و قیمت هیوندای توسان ۲۰۲۲ اعلام شد

مشخصات و قیمت هیوندای توسان ۲۰۲۲ اعلام شد. نسل جدید این کراس اوور کره‌ای در ۱۵ تریم شامل نسخه‌های ساده، هیبریدی و اسپرت به بازار عرضه می‌شود.

فرایند تحویل محصولات جدید خودروسازان بزرگ آغاز شده و مشتریان نیز به دنبال مقایسه مشخصات و قیمت مدل‌های مختلف هر خودرو هستند تا انتخاب مناسبی داشته باشند. در همین راستا شرکت هیوندای که اخیرا از نسل جدید کراس اوور توسان پرده برداشت، اکنون جزئیات قیمت‌گذاری آن را اعلام کرد.

قیمت هیوندای توسان ۲۰۲۲

مشتریان می‌توانند کراس اوور کره‌ای هیوندای توسان ۲۰۲۲ را در ۱۵ تریم شامل مدل‌های ساده، هیبریدی و اسپرت انتخاب کنند. در جدول زیر جزئیات قیمت هر مدل از این کراس اوور را مشاهده می‌کنید:

هیوندای توسان 2022

مشتریان علاوه بر مدل‌های درون‌سوز می‌توانند مدل‌های هیبریدی این خودرو را نیز سفارش دهند. از قابلیت‌های ویژه این مدل‌ها می‌توان به سیستم چهار چرخ محرک استاندارد HTRAC اشاره کرد که برای شرایط سخت از حالت‌های ویژه‌ای بهره می‌برد.

مشتریان برای انتخاب مدلی با ویژگی‌های اسپرت می‌توانند به سراغ مدل N Line هیوندای توسان ۲۰۲۲ بروند. این مدل یک رده پایین‌تر از مدل‌های پرچمدار N قرار دارد و کابین آن نسبت به مدل‌های استاندارد جذاب‌تر است. هرچند چنین پکیجی این کراس اوور را به یک خودرو کاملا اسپرت تبدیل نمی‌کند، اما به دلیل برخورداری از سیستم تعلیق با کنترل الکترونیکی و ویژگی‌های ظاهری نظیر کیت بدنه جدید، دو خروجی اگزوز و رینگ‌های ۱۹ اینچی آن را از سایر مدل‌ها متمایز می‌سازد.

هیوندای توسان 2022

طبق اعلام شرکت کره‌ای هیوندای، در بخش نگهداری برای این خودرو پوشش ۳ ساله یا ۵۸ هزار کیلومتر دوره‌های تعویض روغن و تغییر محل چرخ‌ها را در نظر گرفته است. قوای محرکه این خودرو ۱۰ سال یا ۱۶۰ هزار کیلومتر گارانتی داشته و گارانتی کل خودرو نیز ۵ سال یا ۹۶ هزار کیلومتر است. همچنین این کراس اوور کره‌ای به مدت ۷ سال در مقابل خوردگی و زنگ‌زدگی گارانتی دارد. با وجود اینکه هیوندای در کنار خود رقبای قدرتمندی را می‌بیند و قیمت برخی از تریم‌های آن نیز مناسب به نظر نمی‌رسد، اما این خودرو می‌تواند به بسیاری از نیازهای مشتریان پاسخ دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*