هیوندای توسان N Line مدل 2021

هیوندای توسان N Line مدل ۲۰۲۱ با ظاهر اسپرت معرفی شد

هیوندای توسان N Line مدل ۲۰۲۱ معرفی شد. این کراس اوور کره‌ای نسبت به نسخه استاندارد خود از ظاهری اسپرت و سیستم تعلیق ارتقا یافته بهره می‌برد. در ادامه با مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

شرکت هیوندای برای نخستین بار برای نسل قبلی توسان نسخه اسپرت N Line را در نظر گرفت و اکنون زمان بهره‌مندی نسل جدید این کراس اوور کره‌ای از نسخه N Line فرا رسیده است.  هرچند این نسخه را نمی‌توان یک مدل N واقعی دانست؛ چراکه برای آن قدرت بیشتری در نظر گرفته نشده و فقط از لحاظ ظاهری از تغییرات گسترده بهره می‌برد. طراحان برای هیوندای توسان N Line مدل ۲۰۲۱ ظاهری نسبتا تهاجمی‌تر، کیت بدنه پهن‌تر، دو سر اگزوز و رینگ‌های ۱۹ اینچی در نظر گرفته‌اند تا این خودرو بیش از پیش اسپرت‌تر به نظر برسد.

مشخصات هیوندای توسان N Line مدل ۲۰۲۱

هیوندای توسان N Line مدل 2021

شرکت هیوندای برای توسان N Line سقف مشکی‌رنگ در نظر گرفته است که مشتریان می‌توانند آن را فقط برای رنگ‌های بدنه خاکستری سایه‌ای، قرمز غروبی و سفید قطبی سفارش دهند. همچنین طراحان در کابین با صندلی‌های N و دوخت قرمزرنگ، رو سقفی مشکی‌رنگ، تریم مشکی براق در برخی بخش‌ها و پدال‌های فلزی نمای اسپرتی را ایجاد کردند.

هیوندای توسان N Line مدل 2021

مهندسان هیوندای برای این خودرو سیستم تعلیق را به صورت ویژه تنظیم کرده‌‌اند و برای چابکی بیشتر این کراس اوور نیز در ESC تغییراتی اعمال شده است. سیستم تعلیق این خودرو در نسخه‌های بالا رده توسان به درخواست‌های راننده و حرکات بدنه واکنش سریع‌تری نشان خواهد داد. همچنین این خودرو در حال اسپرت رانندگی جذاب‌تری را به همراه خواهد داشت. شرکت هیوندای اعلام کرد به دلیل بهینه‌سازی سیستم تعلیق خودرو، احساس فرمان توسان N Line به میزان چشمگیری نسبت به نسخه استاندارد متفاوت خواهد بود.

هیوندای توسان N Line مدل 2021

هیوندای توسان N Line مدل ۲۰۲۱ از لحاظ فنی نسبت به نسخه استاندارد تغییراتی را تجربه نکرده است. از این رو مشتریان قادر خواهند بود برای این کراس اوور کره‌ای موتور ۱.۶ لیتری بنزینی توربو را با یا بدون تکنولوژی خفیف و با دو سطح قدرت ۱۵۰ یا ۱۸۰ اسب بخار سفارش دهند. همچنین برای این خودرو می‌توان یک موتور ۱.۶ لیتری دیزلی هیبریدی خفیف با قدرت ۱۳۶ اسب بخار، یک موتور ۱.۶ لیتری بنزینی هیبریدی با قدرت ۲۳۰ اسب بخار و یک موتور ۱.۶ لیتری پلاگین هیبریدی با قدرت ۲۶۵ اسب بخار را نیز سفارش داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. زنده باد هیوندای…زنده باد کره ی جنوبی