آپدیت اندروید 11 سامسونگ

آپدیت اندروید ۱۱ سامسونگ برای گلکسی ای ۴۲ ۵ جی و گلکسی ام ۳۱ عرضه شد

سامسونگ در به روزرسانی Android 11 خوب عمل کرده است. اکنون آپدیت اندروید ۱۱ سامسونگ برای گلکسی ای ۴۲ ۵ جی در کنار آپدیت One UI 3.1 گلکسی ام ۳۱ عرضه شد.

گوشی سامسونگ گلکسی A42 5G با سیستم عامل اندروید ۱۰ معرفی شده بود و اکنون در حال دریافت آپدیت اندروید ۱۱ است. گلکسی M31 نیز که اولین میانرده سامسونگ بود که به روزرسانی اندروید ۱۱ را دریافت کرد، اکنون نسخه جدیدی را دریافت کرده و به رابط کاربری One UI 3.1 مجهز شده است.

آپدیت اندروید ۱۱ سامسونگ برای گلکسی ای ۴۲ ۵ جی با شماره مدل A426BXXU1BUB7 در هلند در دسترس کاربران قرار گرفته است. این به روزرسانی، One UI 3.1 مبتنی بر Android 11 را به کاربر ارائه می‌دهد. پیش از این، A42 دارای One UI 2.5 بود و مستقیما این آپدیت را دریافت می‌کند.آپدیت اندروید 11 سامسونگ

برنامه سامسونگ بعد از معرفی گلکسی اس ۲۱ کمی متفاوت شده است و قصد دارد گوشی‌های خود را به One UI 3.1 مجهز کند. در این به روزرسانی شاهد ویژگی‌های اندروید ۱۱، اصلاح‌های انجام شده در رابط کاربری سامسونگ، مجوزهای یکبار مصرف، ویجت اختصاصی برای پخش چندرسانه‌ای و تنظیمات سریع هستیم.

علاوه بر این، سامسونگ قصد دارد برای Galaxy M31 نسخه افزایشی و جدیدی از به روزرسانی اندروید ۱۱ با پشتیبانی از One UI Core 3.1 ارائه دهد. ام ۳۱ از اولین دستگاه‌‎های سامسونگ بود که طعم اندروید ۱۱ با One UI 3.0 را چشید.آپدیت اندروید 11 سامسونگ

در حال حاضر، آپدیت اندروید ۱۱ به صورت OTA برای کاربران Galaxy M31 با شماره مدل M315FXXU2BUC1 و حجم ۱.۱۹۳ گیگابایتی در دسترس کاربران هندی قرار گرفته است. بهبود در بخش امنیتی، دوربین و بهتر شدن عملکرد کلی دستگاه از ویژگی‌های این آپدیت است.

هر دو دستگاه با دریافت این به روزرسانی‌ها، از وصله امنیتی مارس ۲۰۲۱ اندروید نیز بهره مند خواهند شد. اگر هنوز این به روزرسانی را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید از مسیر Settings > Software update > Download and install بررسی کنید که آیا در حال حاضر قادر به نصب این نسخه خواهید بود یا کمی باید منتظر بمانید.

احتمالا این به روزرسانی‌ها به زودی در مناطق بیشتری منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*